پربیننده ترین تولیدات تلویزیون

« بازگشت

تاب تاب

تاب تاب


ساخت برنامه های مناسب کودکان همواره از مهم ترین اشکال برنامه سازی تولید صداوسیمای مرکز کرمانشاه بخصوص سیما بوده است و به همین دلیل هر سال شاهد ساخت برنامه های مخصوص این گروه سنی با ساختارهای متفاوت و جذاب بوده ایم.با این حال از آنجا که تنوع اصلی از شاخصه ها ی این گونه برنامه سازی هاست طرح جدید ببرنامه کودک ارائه می گردد.مخاطب این برنامه همانند برنامه های پیشین کودک کودکان 5 تا 11 سال می باشند.قالب این برنامه ترکیبی نمایشی و مدت تولید خالص آن 30 دقیقه بوده که با مدت زمان برنامه ی آرشیوی آن به 40 دقیقه میرسد.

دکور اصلی این برنامه عبارتست از قسمت هایی دیوار یک باغ زیبا و فانتزی چند تاب فانتزی و جذاب برای نشستن و بازی بچه ها در آن دیده میشود البته از آن دسته تاب هایی که روی زنجیره یا طناب آویز آن ها را سا قه های سبز گیاهان و گل ها پوشانده اند و در قسمت های خالی آن به تناسب نیمکت های چوبی و زیبا دیده می شود که برای نشستن کودکان بزرگتراستفاده میشود.در گوشه ای از دکور نیز قسمتی مانند یک غرفه تعبیه شده که محل قرار گرفتن عروسک برنامه(جغلک عروسک فعلی برنامه ی هزار قصه ) میباشد که در آن کتاب خوراکی های جورواجوراسباب بازی و .... قرار دارد . آیتم آشپزی بچه ها و یا گلکاری همچنین سرودهای شاد مخصوص کودکان توسط مجری و عروسک برنامه جغلک پلی بک میشود. بخش نقاشی های بچه ها نیز از دیگر آیتم های این برنامه می باشد همچنین گزارشیاز فعالیت های فرهنگی هنری کودکان در فصل تابستان و آیتم محیط زیست را فراموش نکنیم گزارشی از مدرسه ی طبیعت و پیام بهداشتی  ورزشی از زبان خود بچه ها از دیگر آیتم های این برنامه است که به شکل پرتابل و خارج از استودیو تهیه می گردد و در کنار آیتم کارتون به تناوب و به فراخور حال برنامه استفاده خواهدشد .

برنامه تاب تاب در روزهای شنبه ، دوشنبه و چهارشنبه ساعت 16:00و تکرار آن روز بعد همان ساعت 16:00 از سیمای استانی زاگرس تقدیم می گردد .

Loading the player...
سال تولید: زمستان 95
عوامل تولید:

تهیه کننده : ژاکلین سپهری

دستیار تهیه : مریم کلیوند

مجری : فرزانه رنجبری

کارگردان : حسین بیات

تدیونگر : میترا امجدیان

طراح لباس  : سمیرا شورابی