جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۲ تیر ۱۳۹۹

مهر ماه امسال 320 هزار دانش‌آموز کرمانشاهی به مدرسه می‌روند - نمایش محتوای خبر

 

 

جشنواره
جشنواره
جزئیات حضور صداوسیما در جشنواره «ABU PRIZES ۲۰۲۰»
لوح تقدیر
لوح تقدیر
لوح تقدیری از سوی محسن مفید رئیس هیات نظارت برانتخابات...

جدیدترین اخبار

« بازگشت

مهر ماه امسال 320 هزار دانش‌آموز کرمانشاهی به مدرسه می‌روند

مهر ماه امسال 320 هزار دانش‌آموز کرمانشاهی به مدرسه می‌روند


مهر ماه امسال 320 هزار دانش‌آموز کرمانشاهی به مدرسه میروند

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه پیش‌بینی کرد: امسال شاهد افزایش تعداد دانش آموزان استان و نزدیک شدن آن به 320 هزار دانش آموز باشیم.

سلیمان محبی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، با اشاره به پیش‌بینی‌های انجام شده در مورد افزایش دو هزار نفری تعداد دانش‌آموزان استان کرمانشاه در سال تحصیلی جدید، گفت: این تعداد را دانش‌آموزان کلاس‌اولی تشکیل می‌دهند.

محبی افزود: سال گذشته بیش از 317 هزار دانش‌آموز در مدارس استان کرمانشاه تحصیل کردند. مدیرکل آموزش و پرورش کرمانشاه سپس از آمادگی مدارس برای آغاز سال تحصیلی جدید خبر داد و افزود: در سال تحصیلی جدید دانش‌آموزان استان کرمانشاه در 4600 مدرسه تحصیل خواهند کرد.

به گفته محبی امسال 15 مدرسه با 120 کلاس درس به مجموع مدارس استان کرمانشاه اضافه شده است.

وی با اشاره به اجرای پروژه مهر تحصیلی، افزود: با برنامه‌ریزی انجام شده مهر ماه امسال هیچ کلاس درسی در استان کرمانشاه بدون معلم نخواهد بود.

محبی تعداد کل معلمان و پرسنل فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه را 28 هزار و 165 نفر اعلام کرد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه سپس با بیان اینکه اکثر دانش‌آموزان ثبت‌نام شده‌اند، گفت: تنها کار ثبت نام دانش‌آموزانی باقی مانده که در شهریور ماه تعیین تکلیف می‌شوند.

محبی افزود: از نظر توزیع کتب درسی نیز مشکلی وجود ندارد و تلاش خواهد شد تا کتب درسی مورد نیاز تمامی دانش‌آموزان تا اول مهر در اختیار آنها قرار گیرد.


پربیننده ترین اخبار