سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

بسیج فرهنگی برای مقابله با خواسته های دشمنان ایجاد شده - نمایش محتوای خبر

 

 

بسیج فرهنگی برای مقابله با خواسته های دشمنان ایجاد شده

بسیج فرهنگی برای مقابله با خواسته های دشمنان ایجاد شده

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه گفت: امروز بسیج پرچمدار حرکت های انقلابی با ایجاد بسترهای محکم برای ماندگاری انقلاب شده و توانسته است فرهنگی برای مقابله با خواسته های دشمنان ایجاد کند.

به گزارش خبرنگار ایرنا، سردار بهمن ریحانی روز شنبه در دیدار جمعی از مدیران و فرماندهان سپاه و بسیجی استان با امام جمعه کرمانشاه افزود: این امر محقق نخواهد شد مگر با تبیین و روشنگری و بصیرت افزایی که لازمه آن هم داشتن صراحت و شجاعت است.

وی ادامه داد که شعار امسال هفته بسیج، بسیج ، انقلابی و خدمتگزار انتخاب شده و امروز به مناسبت این هفته بخش کوچکی از مدیران و فرماندهان بسیجی دورهم جمع شده ایم تا با آرمان های امام (ره) و مقام معظم رهبری تجدید پیمان کنیم و اعلام می داریم که همچنان ایستاده ایم. ریحانی گفت: امروزه بیشترین صحبت های مقام معظم رهبری در راستای انقلابی بودن، انقلابی ماندن و انقلابی عمل کردن است و این درست همان چیزی است که دشمنان ما به دنبال گرفتن این فرهنگ و روحیه هستند.

وی تاکید کرد: همه مدیران استان از جمله استاندار و امام جمعه کرمانشاه پرچمدار این حرکتند و تا زمانی که ارزش ها و اعتقادات انقلابی داریم ملتی سربلند و پیروزیم.

وی در پایان گفت: در بحث خدمتگزاری، محرومیت زدایی و اقتصاد مقاومتی اقدام های بسیار خوبی توسط بسیج در استان انجام شده که الان فرصت بیان آنها نیست.