جهش تولید | جمعه، ۸ اسفند ۱۳۹۹

«من سالوادور نیستم»در صدرفروش سینماهای کرمانشاه - نمایش محتوای خبر

 

 

«من سالوادور نیستم»در صدرفروش سینماهای کرمانشاه

«من سالوادور نیستم»در صدرفروش سینما های کرمانشاه

رئیس حوزه هنری استان کرمانشاه ضمن اعلام آمار فروش سینماهای کرمانشاه طی امسال بیشترین میزان فروش را مربوط به سه ماهه اول دانست.

عباس سروری در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص آمار فروش سینماهای کرمانشاه طی مدت سپری شده از امسال گفت: طی امسال سینما آزادی کرمانشاه ۴ میلیارد و ۵۷۸ میلیون و ۸۷۰ هزار ریال فروش داشته است.

وی افزود :در این مدت ۹۰ هزار و ۴۲۹ نفر در استان کرمانشاه به تماشای فیلم های اکران شده نشسته اند که ۸۹ هزار و ۷۲۴ نفر آن از طریق گیشه و ۷۰۵ نفر نیز از طریق اینترنت بلیت خریداری کرده اند.

رئیس حوزه هنری استان کرمانشاه بیشترین آمار فروش را مربوط به سه ماهه ابتدایی سال عنوان کرد و گفت: فیلم های "من سالوادور نیستم" و " ۵۰ کیلو آلبالو" نیز در این مدت بیشترین آمار فروش را به خود اختصاص دادند.

سروری با بیان اینکه در این مدت حتی رکورد فروش نیز شکسته شد، افزود: در گذشته بالاترین آمار فروش در یک روز حدود سه و نیم میلیون تومان بود که طی مدت فوق حتی به ۷ میلیون تومان فروش در یک روز نیز رسیدیم.

وی هم چنین در خصوص آمار فروش فیلم "ایستاده در غبار" در اولین روز اکرانش گفت: این فیلم روز گذشته و در اولین روز اکرانش در سه سانس ۱۰ صبح، ۱۵ و ۱۷ عصر ۲۶۴ هزار تومان فروش داشته و ۴۴ نفر به تماشای ان نشستند.

لازم به ذکر است، سینما آزادی تنها سینمای دولتی استان است و استان کرمانشاه تنها دو سینمای فعال دارد که "سینما فرهنگ" نیز متعلق به بخش خصوصی است.