رونق تولید ملی | دوشنبه، ۵ اسفند ۱۳۹۸

آبگرفتگی حاد معابر و ورود آب به منزل مردم نداشتیم - نمایش محتوای خبر

 

 

آبگرفتگی حاد معابر و ورود آب به منزل مردم نداشتیم

آبگرفتگی حاد معابر و ورود آب به منزل مردم نداشتیم

مدیر امور شهری شهرداری کرمانشاه با اشاره به پای کار بودن 1200 نیروی شهرداری برای جلوگیری از آبگرفتگی معابر، گفت: آبگرفتگی حادی در سطح شهر کرمانشاه نداشتیم.

علیرضا احمدی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، با اشاره به بارش‌های قابل توجهی که از روز گذشته در شهر کرمانشاه آغاز شده، اظهار کرد: با وجود این میزان بارش آبگرفتگی حادی در سطح شهر نداشتیم که برای مردم مشکل جدی ایجاد کند.

وی افزود: البته با توجه به دبی زیاد آب، گاهی جوی‌ها و کانال‌ها ظرفیت عبور این میزان آب را ندارند و ممکن است آب وارد معابر شود، اما آنقدر زیاد نبوده که برای تردد مردم مشکل ایجاد کند.

مدیر امور شهری شهرداری کرمانشاه با بیان اینکه ورود آب به منازل مردم نداشتیم، خاطرنشان کرد: فقط در سطح منطقه سه دو مورد در شهرک "فدک" و شهرک "کیهانشهر" پس دادن راه آب داخل حیاط را به دلیل بارندگی داشتیم که به این دو نقطه کف‌کش فرستادیم و مشکل حل شد.

احمدی بیشترین مشکل آبگرفتگی در موارد گذشته را مربوط به بلوار گلها شهرک مسکن دانست و ادامه داد: با اقداماتی که از گذشته انجام شده مشکل این نقطه نیز تا 98 درصد رفع شده است. وی اظهار کرد: 1200 نیروی شهرداری تمام شب گذشته را به صورت شیفت پای کار بودند و حتی برای هریک از دریچه کانال‌های سطح شهر یک نفر نیرو گذاشتیم تا مشکلی رخ ندهد.

به گفته این مسئول، لایروبی و باز کردن جوی‌ها و کانال‌های سطح شهر نیز از گذشته انجام شده بود. مدیرامور شهری شهرداری کرمانشاه گفت: انواع خودروهای کف‌کش شهرداری نیز آماده است، تا اگر تجمع زیاد آب با افزایش شدت بارندگی داشتیم بتوانیم به سرعت آن را مدیریت کنیم.

احمدی در پایان از مردم خواست اگر مشکلی برای آبگرفتگی معابر مشاهده کردند با تلفن 137 در میان بگذارند.