رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۲۴ مهر ۱۳۹۸

اجرای حکم اعدام 2 سارق مسلح در سرپل ذهاب - نمایش محتوای خبر

 

 

اجرای حکم اعدام 2 سارق مسلح در سرپل ذهاب

اجرای حکم اعدام 2 سارق مسلح در سرپل ذهاب

حکم اعدام 2 سارق مسلح صبح امروز در شهر سرپل ذهاب، اجرا شد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه در جمع مردم سرپل ذهاب که در خیابان امام این شهر، محل وقوع جرم حاضر بودند، ضمن تشریح صحنه وقوع جرم گفت: در کوتاهترین زمان ممکن، مجرمین توسط نیروهای امنیتی و سربازان گمنام امام زمان (عج) دستگیر شدند.

محمد حسین صادقی گفت: مراحل رسیدگی، تحقیق و دادرسی، به صورت کاملا عادلانه، دقیق و سریع در دادسرای انقلاب سرپل ذهاب، دادگاه انقلاب کرمانشاه و دیوان عالی کشور طی شد و حکم 3 نفر مجرم حادثه ضمن اینکه از همه ظرفیت های قانونی برای دفاع از خودشان برخوردار بودند صادر، و دو نفر از آن ها به اعدام در ملاء عام و نفر سوم هم به حبس ابد محکوم شد.

شایان ذکر است؛ ساعت 17 و 30 دقیقه روز پنجشنبه 21 مرداد امسال (1395)، سارقان مسلح که 3 مرد نقاب دار بودند ابتدا با ورود به یک طلافروشی قصد سرقت طلا و جواهرات را داشتند که با مقاومت صاحب مغازه مواجه شدند.

سارقان پس از کش و قوس بسیار و درگیری با صاحب مغازه، با سرقت طلا و جواهرات موجود، حین فرار اقدام به تیراندازی کردند که منجر به زخمی شدن صاحب مغازه شد.

آن ها سپس هنگام خروج از مغازه با ماموران انتظامی مواجه شده و با تیراندازی به آنان، یکی از ماموران را به شهادت رساندند و بلافاصله با ایجاد رعب و وحشت از صحنه وقوع جرم گریختند.