سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

اجرای رزم نمایش«با افلاکیان» طی هفته دفاع مقدس در کرمانشاه - نمایش محتوای خبر

 

 

اجرای رزم نمایش«با افلاکیان» طی هفته دفاع مقدس در کرمانشاه

معاون فرهنگی سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه گفت: طی هفته دفاع مقدس رزم نمایش با افلاکیان با محوریت بازسازی عملیات مطلع الفجر در اردوگاه توحید کرمانشاه برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ بهرام میرزایی امروز یکشنبه در جلسه ستاد بزرگداشت سی و ششمین سالگرد هفته دفاع مقدس و تشریح برنامه‌های این هفته که در استانداری کرمانشاه برگزار شد، اظهار داشت: کارهایی که در حوزه دفاع مقدس در خوزستان انجام شده در حقیقت به همت سایر استان‌ها بوده اما کرمانشاه به تنهایی برای ساخت یادمان‌ها و... اقدام کرده است.

معاون فرهنگی سپاه نبی اکرم (ص) کرمانشاه ضمن تاکید بر اطلاع رسانی شایسته در راستای برنامه‌ها و اقدامات هفته دفاع مقدس افزود: رژه نیروهای مسلح در روز ۳۱ شهریور با مسئولیت ارتش و همکاری سپاه و بسیج انجام خواهد شد.

وی در تشریح برنامه‌های کمیته فرهنگی گفت: حضور راویان دفاع مقدس و مداحی با همکاری دانشگاه‌ها و تبلیغات اسلامی، اعزام راویان به مساجد فعال و پرمخاطب استان از جمله برنامه‌هاست.

میرزایی از برگزاری رزم نمایش با افلاکیان در هفته دفاع مقدس خبر داد و افزود: این برنامه با محوریت بازسازی عملیات مطلع‌الفجر در اردوگاه توحید کرمانشاه برگزار می‌شود.

وی برگزاری جشن‌های مختلف در سطح پارک‌ها و تفرجگاه‌ها، برگزاری مراسم گرامیداشت عملیات مسلم بن عقیل با حضور مسئولان کشوری، برگزاری مراسمی در سومار، برگزاری مراسم کوهپیمایی و پیاده روی خانوادگی و افتتاح یادمان مطلع الفجر در گیلانغرب را از دیگر برنامه‌های سپاه در هفته دفاع مقدس نام برد.

میرزایی افزود: گرامیداشت روز گیلانغرب در ۴ مهر، برگزاری مراسم گرامیداشت پیشکسوتان دفاع مقدس، اجرای برنامه‌ها در حواشی شهر، برگزاری یادواره شهدای استان از دیگر برنامه‌ها است.