جهش تولید | سه‌شنبه، ۶ آبان ۱۳۹۹

اجرای سرشماری نفوس و مسکن توسط۹۰۰ نفر عوامل اجرایی در کرمانشاه - نمایش محتوای خبر

 

 

اجرای سرشماری نفوس و مسکن توسط۹۰۰ نفر عوامل اجرایی در کرمانشاه

مدیر اجرایی سرشماری عمومی نفوس و مسکن استان کرمانشاه از اجرای سرشماری نفوس و مسکن توسط ۹۰۰ نفر عوامل اجرایی در استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، طهمورث الیاسی پیش از ظهر امروز پنجشنبه در نشستی خبری از برگزاری هشتیمن دوره سرشماری عمومی نفوس و مسکن در استان کرمانشاه همزمان با سراسر کشور خبر داد.

مدیر اجرایی سرشماری عمومی نفوس و مسکن استان کرمانشاه گفت: مرحله اول این طرح به صورت اینترنتی از سوم تا ۲۴ مهر ماه برگزار خواهد شد. الیاسی خاطر نشان کرد: افراد می توانند در این مرحله با مراجعه به سایت www.sarshomari۹۵.ir نسبت به تکمیل اطلاعات خانوار خود اقدام کنند.

وی گفت: در این راستا سوالاتی که تعداد آنها ۵۶ مورد است در خصوص جمعیت خانوار، نوع مسکن و وضعیت بیمه افراد خانوار مطرح شده که باید نسبت به تکمیل آنها اقدام شود.

الیاسی همچنین زمان برگزاری مرحله دوم طرح سرشماری عمومی نفوس و مسکن را از ۲۵ مهر ماه عنوان کرد و گفت: در این مرحله همکاران ما به درب منزل خانوارها مراجعه کرده و اگر آنها به صورت اینترنتی در مرحله اول ثبت نام کرده باشند تنها کد آماری از آنها دریافت می شود. وی ادامه داد: در غیر این صورت کلیه اطلاعات لازم به صورت حضوری از خانوارها اخذ خواهد شد.

این مسئول با تاکید بر اینکه اطلاعات دریافت شده از خانوارها محرمانه است، ابراز امیدواری کرد که حداقل نیمی از خانوارها به صورت اینترنتی در این طرح مشارکت کنند.

الیاسی یادآور شد: در مجموع ۹۰۰ نفر به عنوان عوامل اجرایی در طرح سرشماری عمومی نفوس و مسکن استان کرمانشاه فعالیت خواهند داشت.

وی در پایان خاطر نشان کرد: بر اساس آخرین سرشماری عمومی نفوس و مسکن در سال ۹۰، جمعیت استان کرمانشاه یک میلیون و ۹۴۵ هزار نفر اعلام شده است.