سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۹ فروردین ۱۴۰۰

اجرای طرح برخورد با تخلفات "کمربند ایمنی" و "تلفن همراه" در کرمانشاه - نمایش محتوای خبر

 

 

اجرای طرح برخورد با تخلفات "کمربند ایمنی" و "تلفن همراه" در کرمانشاه

طرح برخورد با تخلفات "کمربند ایمنی" و "تلفن همراه" در کرمانشاه اجرا میشود

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه از اجرای طرح برخورد با تخلفات عدم استفاده از کمربند ایمنی و استفاده از تلفن همراه حین رانندگی خبر داد.

به گزارش ایسنا منطقه کرمانشاه، محمد مرادی اظهار کرد: طرح مقابله با تخلفات رانندگی به ویژه عدم استفاده از کمربند ایمنی و استفاده از تلفن همراه به صورت ضربتی در هفته سوم مردادماه در دستور کار پلیس راهور قرار دارد

. وی افزود: جهت تاثیرگذاری و کارآیی بیشتر برخورد با این تخلفات، این طرح با بکارگیری حداکثری کارکنان در سطح حوزه استحفاظی ایستگاه‌های شهر کرمانشاه انجام می‌گیرد.

مرادی تصریح کرد: تمامی کارکنان شرکت کننده در طرح قبل از شروع و اجرایی شدن آن مورد توجیه و آموزش قرار گرفته که ضمن برخورد در چارچوب قوانین و داشتن اقتدار لازم، رعایت حقوق شهروندی را داشته باشند و منش اسلامی را در رفتار خود رعایت کنند.

این مقام انتظامی افزود: پلیس راهور اجرای طرح‌های ضربتی را در طول هفته با رویکرد پیشگیری از تخلفات و حوادث ترافیکی خصوصا تلفات انسانی اجرا می‌کند.

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه ابراز امیدواری کرد: با تلاش مضاعف و بی‌وفقه نیروهای پلیس راهور در آینده نزدیک شاهد کاهش موارد تخلفات مذکور در سطح استان باشیم.