سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۷ فروردین ۱۴۰۰

اجرای هفت طرح عمرانی در بخش شاهو - نمایش محتوای خبر

 

 

اجرای هفت طرح عمرانی در بخش شاهو

هفت طرح عمرانی در بخش شاهو اجراشد

بخشدار شاهو، گفت: از ابتدای امسال تاکنون هفت طرح عمرانی در روستاهای بخش شاهو اجرا شد.

رئوف حسینی روز دوشنبه به خبرنگار ایرنا، گفت: این طرح ها شامل احداث پل بر روی رودخانه روستای ده لیلی و بهسازی معابر در روستاهای تازه آباد سریاس ، قوری قلعه ، قلعه گاه و بزگوره است.

وی از اجرای مرحله نخست طرح هادی روستای چیلانه علیا خبر داد و اضافه کرد: برای اجرای این طرح تاکنون عملیات خاکبرداری و خاک ریزی به میزان یک هزار و 110 متر مکعب ، اجرای لایه زیر اساس 888 متر مربع و احداث دیوار حائل به میزان 311 متر مکعب انجام شده است.

بخشدار شاهو تصریح کرد: برای اجرای این طرح ها در مجموع بیش از یک میلیارد و 805 میلیون ریال هزینه شده است. حسینی اظهار داشت: هم اکنون سه طرح دیگر شامل دیوار چینی داخل روستای قوری قلعه ، احداث زمین فوتبال روستای ده لیلی و احداث بوستان در روستای بنچله با اعتباری بالغ بر 530 میلیون ریال در حال پیگیری و اجرا است.

وی یادآور شد: در سال گذشته 11 طرح عمرانی در هشت روستای بخش شاهو با اعتباری بالغ بر 2 میلیارد ریال از محل اعتبارات عمرانی دهیاری انجام شده است.

بخش شاهو از توابع شهرستان روانسر دارای 9 روستا با هفت هزار و 550 نفر جمعیت می باشد. شهرستان روانسر با 47 هزار نفر جمعیت در 60 کیلومتری شمال غربی کرمانشاه قرار دارد.