سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

اجرای پروژه های قطار شهری و تقاطع های غیرهمسطح کرمانشاه سرعت می گیرند - نمایش محتوای خبر

 

 

اجرای پروژه های قطار شهری و تقاطع های غیرهمسطح کرمانشاه سرعت می گیرند

اجرای پروژه های قطار شهری و تقاطع های غیرهمسطح کرمانشاه سرعت میگیرند

استاندار کرمانشاه گفت: بر اساس توافقاتی که با مدیران قرارگاه خاتم الانبیاء(ص) صورت گرفت، اجرای پروژه های فاز دوم قطار شهری و تقاطع های غیرهمسطح شتاب بیشتری می گیرند.

به گزارش ایسنا منطقه کرمانشاه، اسدالله رازانی با اشاره به نشست با فرمانده قرارگاه خاتم الانبیاء(ص) و مدیران این مجموعه، هدف از برگزاری این نشست را پیگیری توافقات انجام شده پیرامون اجرای پروژه های شهری توسط قرارگاه خاتم الانبیاء عنوان کرد و گفت: بخشی از این توافقات به اجرای فاز دوم قطار شهری مربوط می شود و شامل احداث تونل و ایستگاه های میدان آزادی تا میدان فردوسی است.

رازانی افزود: همچنین بخش دیگری از این توافقات شامل اجرای سه تقاطع غیرهمسطح در شهر کرمانشاه می شود. این تقاطع ها در میدان امام حسین(ع)٬ میدان فرودگاه و میدان آزادگان اجرا می شوند.

همچنین با مذاکراتی که صورت گرفت احتمالا تقاطع چهارمی هم توسط این مجموعه در سه راهی جاده قدیم کرمانشاه به سمت تاق بستان اجرا گردد. وی همچنین عنوان کرد: تمامی موانع حقوقی، فنی و مشکلاتی که در مسیر اجرای پروژه ها قرار داشت، در این نشست کاری نهایی و برطرف شد.

استاندار کرمانشاه گفت: هماهنگی لازم به منظور تسریع در روند اجرای پروژه ها صورت گرفته و مردم استان در روزهای آتی شاهد تسریع در رند اجرایی این پروژه ها خواهند بود. استاندار کرمانشاه مجموع سرمایه گذاری صورت گرفته در این پروژه ها را بالغ بر ۷۵۰ میلیارد تومان عنوان کرد.