جهش تولید | دوشنبه، ۶ بهمن ۱۳۹۹

اجرای کار فرهنگی در جامعه دشوار شده - نمایش محتوای خبر

 

 

اجرای کار فرهنگی در جامعه دشوار شده

اجرای کار فرهنگی در جامعه دشوار شده

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان کرمانشاه گفت: اجرای کار فرهنگی در جامعه دشوار شده است.

به گزارش ایسنا منطقه کرمانشاه، بهمن مرادی فر در مراسم افتتاحیه کارگاه آموزش تربیت مربی مدیریت مهارت و دانش (طرح امید) که با حضور مسئولین دستگاه‌های ذیربط، مدرسین و مربیان طرح امید در سالن شهید قدوسی دادگستری کل استان کرمانشاه برگزار شد، رسالت آموزش در حوزه تعلیم و تربیت را بسیار اساسی عنوان کرد.

این مقام قضایی با اشاره به اینکه کار فرهنگی در جامعه دشوار شده است، پرداختن به کار فرهنگی را گریزناپذیر خواند و یادآور شد: همه سنین اعم از اطفال، نوجوانان و بزرگسالان نیاز به آموزش و کار فرهنگی دارند.

مرادی فر با اشاره به گستره زیاد مخاطبین مهارتهای دانش و رفتار که همه اقشار حتی زندانیان را نیز شامل می شود و با حائز اهمیت برشمردن فعالیتهای فرهنگی به خصوص برای دانش آموزان و زندانیان، افزود: یقینا زندانیانی که حافظ قرآن می‌شوند، بعید است که یک بار دیگر به کارخلاف کشیده شوند.

در ادامه جلسه بصورت پرسش و پاسخ ادامه پیدا کرد و تعدادی از حضار پرسشهای خود را مطرح و کارشناسان معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم پاسخ دادند. کارگاه آموزشی طرح امید به مدت چهار روز در دو کارگاه ویژه آقایان و بانوان در دادگستری کل استان کرمانشاه در حال برگزاری است.