رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۱ آبان ۱۳۹۸

احتمال وقوع آبگرفتگی معابر در استان کرمانشاه - نمایش محتوای خبر

 

 

احتمال وقوع آبگرفتگی معابر در استان کرمانشاه

مدیرکل هواشناسی استان کرمانشاه خبر داد:

مدیرکل هواشناسی استان کرمانشاه از وزش باد، بارندگی، رعد و برق و آبگرفتگی معابر در استان کرمانشاه خبر داد.

محمد خسروی در گفتگو با خبرنگار مهر، در پیش بینی آب و هوای استان کرمانشاه گفت: هوای استان طی امروز پنجشنبه ابری به تدریج همراه با وزش باد، بارندگی و رعدوبرق با احتمال رگبار پراکنده تگرگ خواهد بود.

وی افزود: بارش در نواحی شمالی (اورامانات) و نیمه شرقی استان نمود بیشتری داشته وامکان نفوذ غبار به جو نواحی مرزی بعید به نظر نمی رسد.

مدیرکل هواشناسی استان کرمانشاه ادامه داد: هوای استان طی فردا(جمعه) در بعضی ساعات با وزش باد و رشد ابر به خصوص در نواحی شمالی استان با احتمال بارش خفیف باران پیش بینی می شود.

وی گفت: طی روز شنبه نیز در بعضی ساعات ابری همراه با وزش باد نسبتا شدید، بارندگی و رعدوبرق پیش بینی می شود. وزش باد ممکن است بتدریج هوای استان را بویژه در نواحی مرزی غبارآلود کند.

خسروی ادامه داد: هوای استان طی روز یکشنبه نیز بویژه در نواحی مرزی با احتمال گردوغبار، در بعضی ساعات همراه با وزش باد نسبتا شدید، بارندگی و رعدوبرق از اواخر وقت با تشدید ناپایداری پیش بینی می‌شود.

وی هوای استان طی روز دوشنبه (۳۰ اسفند) ابری همراه با وزش باد، بارندگی، رعدوبرق و آبگرفتگی معابر، با احتمال رگبار تگرگ پیش بینی شده و بارش در نیمه غربی و نواحی جنوبی نمود بیشتری خواهد داشت.