رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۲۴ مهر ۱۳۹۸

احداث مجموعه‌ای برای ورزش‌های ساحلی در دهکده المپیک کرمانشاه - نمایش محتوای خبر

 

 

احداث مجموعه‌ای برای ورزش‌های ساحلی در دهکده المپیک کرمانشاه

ورزش های ساحلی در دهکده المپیک

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه گفت: در سال جدید بر اساس برنامه تهیه شده تلاش خواهیم کرد شعار سال 94 در تمامی عرصه‌ها تحقق عینی یابد. 

 به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)منطقه کرمانشاه، مجتبی جوهری  در نشست شورای معاونین اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه  با اشاره به نقش مردم در عرصه‌های مختلف افزود: حوزه ورزش و جوانان به شدت نیازمند تحکیم این همدلی است تا با تحقق آن زمینه  تحقق اهداف ترسیم شده که همان ایجاد نشاط و شادابی و کمک به حفظ سلامتی جامعه است، دست یابد.

وی در ادامه تلاش برای ایجاد یک مجموعه برای ورزش‌های ساحلی در دهکده المپیک را یکی از برنامه‌های این اداره کل در سال جدید ذکر کرد و گفت: با راه اندازی این مجموعه زمین‌های ساحلی سهم استان کرمانشاه از مدال‌های کشوری و بین المللی در این رشته‌ها افزایش خواهد یافت.

جوهری دهکده المپیک کرمانشاه را یک نعمت و سرمایه ارزشمند برای ورزش کرمانشاه خواند و تاکید کرد: استخر قهرمانی و سالن شش هزار نفری دو پروژه ای هستند که در این دهکده در حال ساخت است،اما در کنار آنها این دهکده استعداد آن را دارد تا مانند مجموعه ورزشی انقلاب تهران به یکی از با امکانات ترین و زیباترین مجموعه‌های کشور برای پرداختن به انواع ورزش‌های عمومی و حرفه ای تبدیل شود.