رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۴ اسفند ۱۳۹۸

احداث نیروگاه سیکل ترکیبی گیلانغرب هفته دولت - نمایش محتوای خبر

 

 

احداث نیروگاه سیکل ترکیبی گیلانغرب هفته دولت

هفته دولت احداث نیروگاه سیکل ترکیبی گیلانغرب آغاز می‌شود

استاندار کرمانشاه گفت: در هفته دولت عملیات اجرایی نیروگاه سیکل ترکیبی برق شهرستان گیلانغرب شروع می شود.

به گزارش ایسنا منطقه کرمانشاه، اسدالله رازانی در جلسه ای که با حضور معاونین استانداری و رئیس هئیت مدیره شرکت انرژی غرب و جمعی از مدیران در خصوص هماهنگی لازم برای تسریع در شروع عملیات اجرایی نیروگاه سیکل ترکیبی گیلانغرب در محل استانداری برگزار شد، بر رفع موانع اجرای این طرح تاکید کرد.

وی با تاکید بر همکاری و هماهنگی دستگاه های اجرایی ذیربط جهت تسریع در شروع عملیات اجرایی این نیروگاه گفت: هر پروژه و طرحی که در ایجاد اشتغالزایی و رفع مشکل بیکاری نقش داشته باشد، حتما مورد حمایت مدیریت ارشد استان خواهد بود.

وی گفت: بیکاری با تلاش و اجرای طرح های مختلف کاهش پیدا می کند، لذا با توجه به اینکه نیروگاه سیکل ترکیبی شهرستان گیلانغرب علاوه بر ایفای نقش مهم در افزایش تولید برق در استان، در افزایش اشتغال نیز نقش تاثیرگذاری ایفا خواهد کرد، بنابراین دستگاه‌های اجرایی ذیربط باید نهایت اهتمام خود را جهت تسریع در شروع عملیات اجرایی این طرح و رفع مشکلات اجرای آن بکار گیرند.

استاندار کرمانشاه خاطرنشان ساخت: باید همه عوامل و امکانات را برای کمک به افزایش اشتغال به خدمت گرفته شود، نه اینکه دستگاهی بخواهد در انجام وظیفه خود کوتاهی داشته باشد.

امرالهی رئیس هئیت مدیره شرکت انرژی غرب به عنوان مجری و سرمایه گذار این طرح نیز گفت: خوشبختانه با حمایت و پشتیبانی که استاندار از اجرای نیروگاه برق گیلانفرب داشتند، شرایط لازم برای اجرا فراهم شده و عملیات اجرایی این طرح در هفته دولت شروع خواهد شد.

وی افزود: سرمایه گذاری این طرح 320 میلیون یورو با اشتغازایی پنج هزار نفر است که ظرف سه سال به نتیجه خواهد رسید.