رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۳ مهر ۱۳۹۸

احداث پیست دو و میدانی اختصاصی بانوان در کرمانشاه - نمایش محتوای خبر

 

 

احداث پیست دو و میدانی اختصاصی بانوان در کرمانشاه

احداث پیست دو و میدانی اختصاصی بانوان

مسئول گروه نظارت فنی بر اماکن ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه از احداث پیست تارتان در مجموعه ورزشی کوثر کرمانشاه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه، فرهمند سال افزون از احداث پیست تارتان در مجموعه ورزشی کوثر کرمانشاه خبر داد و گفت: این پیست به صورت اختصاصی در اختیار بانوان قرار خواهد گرفت.

وی افزود:این پیست با اعتباری بالغ بر۴۰۰ میلیون تومان آغاز شده است ودر صورت تامین مابقی اعتبارمورد نیا تا پایان ۹۴به بهره برداری خواهد رسید.

سال افزون، همچنین به تارتان شدن پیست دوومیدانی شهرستان مستعد سنقر اشاره کرد و گفت: عملیات تارتان این پیست نیز با اعتباری بالغ بر ۸۰۰ میلیون تومان اکنون در حال انجام است و پیش بینی می شود تا پایان تیرماه سال ۹۴ به اتمام برسد.

مسئول گروه نظارت فنی بر اماکن ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه، تکمیل استخرهای سرپوشیده در شهرستانهای روانسر و سرپل ذهاب را دیگر برنامه این اداره کل در سال ۹۴ ذکر کرد و گفت: این پروژه ها با ۹۵ درصد پیشرفت فیزیکی برای تکمیل به ۶۰۰ میلیون تومان اعتبار نیاز دارند که در صورت تخصیص تا پایان سالجاری به بهره برداری خواهند رسید.

وی همچنین از ادامه روند ساخت استخر سرپوشیده ثلاث باباجانی در سالجاری خبر داد و گفت: این پروژه در سالهای اخیر به دلیل عدم تخصیص کافی راکد بوده است و پیشرفت چندانی نداسته است.

سال افزون، در بخش دیگری از این سخنان خود به تکمیل سالن سقف کوتاه مجموعه ورزشی امام خمینی (ره)به عنوان سالن اختصاصی ورزش های رزمی استان اشاره کرد و گفت: این پروژه با ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی هم اکنون در حال انجام است و تا پایان سال مالی ۹۳ به اتمام خواهد رسید.

مسئول گروه نظارت فنی بر اماکن ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه در ادامه به دیگر برنامه های در دست اقدام این اداره کل در حوزه عمرانی اشاره کرد و گفت:اتمام تعمیرات اساسی مجموعه ورزشی و خوابگاه شهید شهبازی اسلام آبادغرب -تکمیل پروژه سرای ورزشکاران شهرستان کرمانشاه -تکمیل خوابگاه مجموعه ورزشی کوثر، تکمیل سالن سقف کوتاه شهرستان صحنه و تعمیرات اساسی خانه کاراته که همگی این فعالیت ها تا پایان سال مالی ۹۳ به اتمام خواهند رسید.

وی خاطرنشان کرد: درسال گذشته نیز تعمیرات اساسی مرکز استعدادیابی و پایگاه قهرمانی مجموعه ورزشی آزادی،تعمیرات اساسی سالن ورزشی حضرت امام خمینی(ره) توسط این اداره کل انجام شده است.

سال افزون همچنین از آغاز عملیات اجرای زمین چمن فوتبال در شهرستان ثلاث باباجانی خبر داد و گفت: علاوه بر این احداث سایت تیراندازی تراپ و سایت زمین های روباز ساحلی در مجموعه دهکده المپیک کرمانشاه نیز در سالجاری در دست انجام است.

مسئول گروه نظارت فنی بر اماکن ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه اظهار کرد: با توجه به برنامه های اداره کل ورزش و جوانان برای ایجاد جاذبه اردویی و مسابقاتی زمستانی در غرب استان، موضوع تعمیرات اساسی سالن ۶ هزار نفری امام حسن مجتبی(ع) شهرستان قصرشیرین نیز در سالجاری آغاز و به اتمام خواهد رسید.