جهش تولید | جمعه، ۸ اسفند ۱۳۹۹

اختصاص اعتبارات مناسب برای احیای واحدهای تولیدی راکد در کرمانشاه - نمایش محتوای خبر

 

 

اختصاص اعتبارات مناسب برای احیای واحدهای تولیدی راکد در کرمانشاه

اختصاص اعتبارات مناسب برای احیای واحدهای تولیدی راکددر کرمانشاه

استاندار کرمانشاه گفت: از ۱۶ هزار میلیارد تومان اعتبار برای احیای واحدهای تولیدی راکد و نیمه فعال کشور سهم خوبی به استان کرمانشاه اختصاص داده شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، اسدالله رازانی امروز یکشنبه در حاشیه مراسم افتتاح طرح‌های صنعتی استان کرمانشاه که با حضور وزیر صنعت و معدن برگزار شد، اظهار داشت: امیدوارم با تغییری که در هیئت مدیره پالایشگاه آناهیتا صورت گرفته شاهد تسریع در روند احداث پروژه پالایشگاه آناهیتا باشیم.

وی افزود: رئیس جمهور دستوری مبنی بر تامین بخش عمده‌ای از منابع پروژه پالایشگاه آناهیتا از محل صندوق توسعه ملی صادر کرد و قرار شد تا ۸۵ درصد منابع این پروژه به صورت ارزی و از صندوق توسعه ملی تامین ‌شود.

رازانی با بیان اینکه با توجه به مشکل بیکاری در استان کرمانشاه پروژه پالایشگاه آناهیتا در کاهش نرخ بیکاری استان بسیار موثر است، خاطر نشان کرد: با تلاش های صورت گرفته تعدادی از واحدهای تولیدی راکد و نیمه فعال استان احیا شده است.

وی گفت: دولت حمایت‌های خوبی از طریق منابع صندوق توسعه ملی به استان های کم برخوردار ارائه داده و از ۱۶ هزار میلیارد تومان اعتبار برای احیای واحدهای تولیدی راکد و نیمه فعال کشور سهم خوبی به استان کرمانشاه اختصاص داده شده است.

رازانی در پایان طرح‌های پتروشیمی اسلام آباد و پالایشگاه آناهیتا را از جمله پروژه های مورد حمایت صندوق توسعه ملی برای تخصیص اعتبار عنوان کرد.