رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۱ آبان ۱۳۹۸

آخرین نشست شورای اداری استان دراستانداری کرمانشاه - نمایش محتوای خبر

 

 

آخرین نشست شورای اداری استان دراستانداری کرمانشاه

آخرین نشست شورای اداری استان دراستانداری کرمانشاه

آخرین نشست شورای اداری استان درسال ۱۳۹۵ دراستانداری کرمانشاه تشکیل شد.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما نماینده، ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه در این نشست گفت: کشورایران کشور ثروتمندی است که با مدیریت صحیح و خلاقیت و دلسوزی، می‌توان از این منابع، برای پیشرفت و رفع مشکلات بهره جست.

آیت اله علما گفت: بزرگترین ثروت کشور نیروی جوانان تحصیلکرده است که باید با مدیریت صحیح و دادن امکانات و انگیزه به آن‌ها از آن در جهت پیشرفت و تعالی کشور استفاده کرد.

امروز با همه فشار‌ها توانسته ایم با اقتدار کار‌ها را به سامان برسانیم و به حرف امام که فرمودند: ما میتوانیم را به یقین برسانیم.

استاندار کرمانشاه هم در ادامه این نشست باارائه آماری از کارهای انجام شده در استان گفت : در سالی که گذشت دولت خدمات خوبی را برای رفاه حال مردم مردم فراهم کرد و این موضوع بسیار مهم است .

اسدالله رازانی بااشاره به اینکه برخی میخواهند همه کارهای دولت را به برجام گره بزنند و بگویند حالا که برجام از دید آنها به سرانجام نرسیده پس دولت در مدیریتش ناموفق بوده است گفت : برخی از رسانه ها در همین استان به جای اینکه گزارشات امیدوارکننده از خدمات ارائه شده تهیه کنند ، نقصی در ارائه خدمات پیدا میکنند و همین را اینقدر بزرگ میکنند تا بگویند دولت موفق نبوده است .

وی افزود : اما این در حالی هست که دولت امسال تنها در استان کرمانشاه 200 کیلومتر خط راه آهن کشیده شده است .200 روستا گاز رسانی شده است و این باعث میشود که ما یک گام به توسعه نزدیکتر بشویم .

وی درخصوص اجرای طرح سلامت در استان گفت : همین طرح پس از انقلاب واقعا بی سابقه بوده و افتخار آفرین است وبااجرای این طرح به شاخصه های جهانی نزدیک شدیم .

در این طرح بیمار تنها 90 درصد هزینه را مردم پرداخت میکنند وی گازرسانی به 200 روستا در ازابتدای کار دولت ، اجرای طرح گرسیری در استان ، تصویب منطقه آزاد تجاری قصر شیرین ، اجرایی نمودن طرح راه آهن ملایر – کرمانشاه وراه اندازی خط تولید کارخانه خودرو سازی ایران خودرو در شهرستان صحنه از خدمات بزرگ دولت در چهارسال گذشته اعلام کرد .

در پایان این مراسم ،از مسئولین اجرایی جام جهانی کشتی به عنوان بزرگترین اتفاق ورزشی سال 95 در کرمانشاه تجلیل شد .