رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲۷ تیر ۱۳۹۸

ارائه خدمات مشاوره حقوقی رایگان در هفته وکیل - نمایش محتوای خبر

 

 

ارائه خدمات مشاوره حقوقی رایگان در هفته وکیل

خدمات مشاوره ای وکلا

مسئول روابط عمومی کانون وکلای دادگستری استانهای کرمانشاه و ایلام برنامه های این کانون در ایام هفته وکیل را تشریح کرد.

به گزارش خبرنگار سرویس حقوقی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه کرمانشاه، میترا میری در نشستی خبری که به مناسبت سالروز استقلال کانونهای وکلا برگزار شد، اظهارکرد: استقلال کانون وکلا به معنای جدایی و ترک قوه قضاییه از سوی وکیل نیست بلکه برای آن است که وکلا بتوانند به صورت مستقل و در کنار دادگستری فعالیت کنند نه اینکه در مقابل دادگستری بایستند.

وی ادامه داد: بدون استقلال وکیل هرگز عدالت واقعی محقق نمی شود.

مسئول روابط عمومی کانون وکلای دادگستری استانهای کرمانشاه و ایلام در ادامه اظهارکرد: هرساله از اول تا هفتم اسفندماه به‌نام هفته وکیل مدافع نامگذاری شده که کانون کرمانشاه در این هفته برنامه های متنوعی را برگزار می کند.

میری با اشاره به برنامه هایی که به همین مناسبت در استان کرمانشاه اجرا می شود، گفت: مشاوره حقوقی رایگان به مردم، تجلیل از اعضای هیات مدیره های سابق این کانون و انجام مراسم تحلیف 38 نفر از کارآموزان وکالت از جمله برنامه های این هفته می باشد.

وی ادامه داد: انجام تبلیغات محیطی و در قالب رسانه ها در راستای اطلاع رسانی فلسفه وکالت و موضوع استقلال وکلا از دیگر برنامه هایی است که در این هفته انجام شده و یا در حال انجام گرفتن است.

این مقام مسئول در کانون وکلای دادگستری استانهای کرمانشاه و ایلام همچنین از برگزاری جشنی به مناسبت سالگرد استقلال کانون وکلا و روز وکیل مدافع در هفتم اسفندماه خبر داد و گفت: این مراسم با حضور جمعی از مسئولین و وکلای عضو این کانون و همچنین با حضور دکتر طیرانیان از اساتید برجسته علم حقوق ایران عصر روز پنجشنبه هفته جاری در محل تالار انتظار کرمانشاه برگزار می شود.