سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۳۰ فروردین ۱۴۰۰

اردوی تیم ملی هندبال نوجوانان در کرمانشاه به کار خود پایان داد - نمایش محتوای خبر

 

 

اردوی تیم ملی هندبال نوجوانان در کرمانشاه به کار خود پایان داد

اردوی تیم ملی هندبال نوجوانان در کرمانشاه به کارخود پایان داد

رئیس هیئت هندبال استان کرمانشاه گفت: اردوی تیم ملی هندبال نوجوانان به مدت ۷ روز در کرمانشاه برگزار شد.

ناصر سلیمی در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: اردوی تیم ملی هندبال نوجوانان با شرکت ۴۵ ورزشکار پس از ۷ روز در کرمانشاه به کار خود پایان داد. وی افزود: هدف از برگزاری این اردو کسب آمادگی بیشتر و افزایش روحیه ورزشکاران است به ویژه اینکه هندبال این روزها وضعیت خوبی به خاطر محرومیت از مسابقات آسیایی ندارد.

سرمربی تیم ملی هندبال نوجوانان افزود: در این اردوی هفت روزه تلاش کردیم تا بهترین بازکینان شرکت کنند که ۴۵ هندبالیست به دعوت ما لبیک گفتند و حضور یافتند. سلیمی با ادامه توضیحات گفت: بدنسازی، تمرینات تکنیکی، تاکتیکی، آشنایی با قوانین، تمرینات ذهنی و سه دوره مسابقه تدارکاتی آیتم‌های این اردو بود که به نحو مطلوب انجام شد.

وی افزود: قطعا در اردوی نخست بچه‌ها به حد مطلوب آمادگی نرسیدند و تلاش ما این است که تا پایان اسفند ۴ اردوی دیگر برگزار کنیم.

سلیمی بیان کرد: با نظر سایر همکارانم از بین این ۴۵ ورزشکار قطعا ۱۵ نفر در اردوی بعدی با تیم نخواهند بود و ۳۰ نفر را انتخاب کردیم. وی در خصوص نتایج مسابقات تدارکاتی نیز گفت: در مسابقه نخست لرستان به نتیجه رسید مسابقه دوم کرمانشاه و مسابقه سوم نیز کردستان نتیجه گرفت.