جهش تولید | یک‌شنبه، ۲۸ دی ۱۳۹۹

آزادگان مایه افتخار ایران اسلامی هستند - نمایش محتوای خبر

 

 

آزادگان مایه افتخار ایران اسلامی هستند

آزادگان مایه افتخارایران اسلامی هستند

مدیرکل بنیاد شهید استان کرمانشاه آزادگان را نماد شجاعت، صلابت و شرافت دانست و گفت: آزادگان مایه افتخار و سربلندی ایران اسلامی هستند.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، حجت‌الاسلام هادی عسگری در مراسم بزرگداشت سالروز ورود آزادگان به خاک میهن که در حسینیه ثارالله سپاه نبی اکرم(ص) کرمانشاه برگزار شد، با تاکید بر اینکه آزادگان سندهای افتخار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند، گفت: این مردان بزرگ کوهی از شهامت و دریایی از معرفت هستند.

عسگری با تاکید بر اینکه آزادگان با غیرت و شجاعت مثال‌زدنی و کم نظیر خود سال‌ها رنج اسارت را تحمل کردند، گفت: با وجود همه سختی‌هایی که آزادگان کشیدند، هرگز حاضر نشدند از اهداف و آرمان های انقلاب و امام (ره) دست بکشند و لذا شایسته تکریم هستند.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمانشاه سپس با بیان اینکه این استان 1727 آزاده دارد، گفت: تک تک این عزیزان شایسته تکریم هستند و باید به آنها افتخار کرد.

عسگری با اشاره به اینکه آرزوی تعدادزیادی از آزادگان رسیدن به مقام شامخ شهادت بود، گفت: این بزرگمردان به خواست و اراده خداوند متعال ماندند تا مسیر شهدا همچنان باز بماند.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمانشاه در ادامه با تاکید بر لزوم توجه و رسیدگی به امور آزادگان گفت: همه مسئولین باید نسبت به حل مشکلات و دغدغه‌های این عزیزان اهتمام داشته و برای رفع آن مشکلات و دغدغه‌ها بکوشند.