جهش تولید | چهارشنبه، ۷ خرداد ۱۳۹۹

از خاکریز تا خدا - نمایش محتوای صدا

 

 

از خاکریز تا خدا

Loading the player...

هدف از تولید و پخش برنامه ی از خاک ریز تا خدا ( راهیان نور ) انتقال فرهنگ ایثار و شجاعت و شهادت به اقشار مختلف جامعه ، بخصوص جوانان عزیز است . کاروان راهیان نور مهر تاییدی است بر قداست و پاکی دل های جوانانی که امروز انقلاب اسلامی ایران به برکت خلوص دل آنان سرزنده است .

رهبر معظم انقلاب اسلامی می فرمایند : ( دفاع مقدس گنج عظیمی است که باید استخراج شود . )

در این برنامه به جبهه سرزمین مقدس اشاره می شود که تا این لحظه ها را طی نکرد .  تا به نقاط عملیاتی جبهه ها نرفت ، تا از نزدیک به بوسه گاه عشق قدم نگذاشت محال است از حال و هوای آن روزگاران و مردان مرد آن زمان باخبر شد . کاروان های راهیان نور به قصد زیارت مناطق عملیاتی غرب کشور و سرزمین های مقدس نور و حماسه ، مقاومت و شهادت به شهر و دیارمان سفر می کنند و بوسه بر قدمگاه شهدای عزیز می گذارند و با آن میثاق و پیوندی دوباره می بندند که از آرمان ها و ارزش های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دفاع کنند .

 این حرکت عظیم فرهنگی یعنی برپایی اردوهای راهیان نور که سال ها پرنشاط و فعال تر از سال های گذشته به سوی سرزمین های نور در حرکتند . حماسه ی عظیم فرهنگی راهیان نور یعنی اعزام ده ها هزار نفر به سرزمین های دفاع مقدس ، حماسه ی ماندگار فرهنگی راهیان نور یعنی بازدید از جبه ها و سرزمین های مقدس که روزس پناهگاه و قدمگاه جوانان عاشق این کشور بودن سنگر و جبهه و خاکریز و چفیه و سجاده ، یعنی حضور پرشور رزمندگان و تصویری از ایستادگی آنان در برابر دشمن بعثی ، در هشت سال دفاع مقدس . بخش های برنامه از خاکریز تا خدا ، گزارش ، اخبار ستاد راهیان نور ، خبرنگار افتخاری در یکی از شهرستان های استان یادی از شهدای مدافع حرم ، معرفی شهید و پایان بخش برنامه با دل نوشته می باشد .

تاریخ تولید: زمستان 95

تهیه کننده : پروین ساسانی

گوینده و نویسنده : الهه کاکی

 صدابردار : عباس نجفی