جهش تولید | چهارشنبه، ۸ بهمن ۱۳۹۹

از کتاب بچه های کوهستان در کرمانشاه رونمایی شد - نمایش محتوای خبر

 

 

از کتاب بچه های کوهستان در کرمانشاه رونمایی شد

همزمان با دهه ی مبارک فجر طی مراسم عصر خاطره انقلاب مجموعه خاطرات آزاده ی سرافراز سیدرضا موسوی با عنوان «بچه های کوهستان» با حضور یادگاران دفاع مقدس، نویسندگان و اصحاب فرهنگ در تالار مهر حوزه هنری کرمانشاه رونمایی شد.

به گزارش صدا و سیما مرکز کرمانشاه، همزمان با دهه ی مبارک فجر طی مراسم عصر خاطره انقلاب مجموعه خاطرات آزاده ی سرافراز از کتاب بچه های کوهستان در کرمانشاه رونمایی شدسیدرضا موسوی با عنوان «بچه های کوهستان» با حضور یادگاران دفاع مقدس، نویسندگان و اصحاب فرهنگ در تالار مهر حوزه هنری کرمانشاه رونمایی شد.

سرپرست دفتر فرهنگ و مطالعات پایداری حوزه هنری انقلاب اسلامی استان کرمانشاه در این باره گفت: بچه های کوهستان خاطرات سیدرضا موسوی است که در سنین جوانی به اسارت نیروهای بعثی عراق در آمده و پس از چندی موفق به فرار از زندان های مخوف عراق می شود

 فرزاد زیبایی تصریح کرد: با توجه به اینکه موضوع اصلی این مجموعه خاطرات ،جوانی از دلاور مردان کرمانشاهی است، مخاطبین اصلی این اثر جوانان و نوجوانان هستند.

زیبایی اظهار امیدواری کرد: مقدمات چاپ دیگر خاطرات جذاب این آزاده ی سرافراز نیز فراهم شده که در آینده ای نزدیک شاهد حضور این آثار در پیشخوان خواهیم بود.

بچه های کوهستان مجموعه خاطرات سیدرضا موسوی است که به فرار این دلاور مردان از زندان های رژیم بعث می پردازد که مهر ماه 95 از سوی انتشارات سوره مهر روانه ی بازار کتاب شده است.