سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۴ خرداد ۱۴۰۰

اساتیددانشگاه بایددر راه علم مجاهدت داشته‌ باشند - نمایش محتوای خبر

 

 

اساتیددانشگاه بایددر راه علم مجاهدت داشته‌ باشند

اساتید دانشگاه بایددر راه علم مجاهدت داشته‌ باشند

سرپرست دانشگاه رازی کرمانشاه گفت: اساتید دانشگاه باید در راه علم، مجاهدت داشته ‌باشند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه کرمانشاه، دکتر محمدابراهیم اعلمی آل آقا در مراسم بزرگداشت روز بسیج اساتید که با حضور اساتید بسیجی دانشگاه های مختلف استان و جمعی از مسئولین در محل سالن اجتماعات شهيد دكتر شهرياري دانشكده علوم این دانشگاه برگزار شد، بر ضرورت مجاهدت در راه کسب علم و دانش تاکید کرد.

وی شهيد چمران را الگويي مناسب براي اساتيد امروز دانشگاه بويژه اساتيد بسيجي دانست و افزود: دكتر چمران كسي بود كه در زمان خفقان و تاريك طاغوت مسير علم و مجاهدت را به خوبي شناخت.

سرپرست دانشگاه رازی کرمانشاه گفت: توجه به مسير جهاد و مجاهدت در راه علم امروز بيش از هر زمان ديگري بايد مورد توجه اساتيد باشد و اين از اهم واجبات است.

اعلمی آل آقا تاکید کرد: هرچقدر بتوانیم در راه کسب علم و دانش تلاش بیشتری از خود نشان دهیم یقینا ثمرات و نتایج این تلاش و کوشش در سطح عموم جامعه خود را نشان خواهد داد.

وی یادآور شد: وظیفه اساتید بسیجی بسیار سنگین تر از دیگر اساتید است، چراکه توقع جامعه از بسیج و بسیجی به مراتب بیش از دیگران است.

سرپرست دانشگاه رازی کرمانشاه گفت: الگو گرفتن اساتید بسیجی دانشگاه‌ها از شخصیتی کم نظیر همچون دکتر چمران می‌تواند آنها را در طی کردن مسیر علمی‌شان بسیار کمک کند.