جهش تولید | یک‌شنبه، ۵ بهمن ۱۳۹۹

اساس شکل گیری انقلاب اسلامی استکبارستیزی است - نمایش محتوای خبر

 

 

اساس شکل گیری انقلاب اسلامی استکبارستیزی است

اساس شکل گیری انقلاب اسلامی استکبارستیزی است

معاون فرماندار سرپل ذهاب اساس و فلسفه شکل گیری انقلاب اسلامی را استکبارستیزی و حمایت از مظلومان و مستضعفان عالم عنوان کرد.

به گزارش خبرنگار ایرنا اردشیر حیدری روز سه شنبه در جلسه هماهنگی راهپیمایی 13 آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران در اعتراض به استکبار شکل گرفت و به پیروزی رسید گفت: نظام اسلامی در سایه درایت هواشمندانه رهبر معظم انقلاب اسلامی هیچ گاه زیر بار زور نخواهد رفت و از اصول خود که همان استکبارستیزی است دست نخواهد کشید.

وی اظهار داشت: بنیانگذار کبیر انقلاب و رهبر معظم انقلاب اسلامی با استدلال منطقی و قرآنی آمریکا را مصداق بارز استکبار توصیف کردند که هیچ گاه نباید به آنان اعتماد کرد.
وی بر لزوم برگزاری باشکوه راهپیمایی 13 آبان در سرپل ذهاب تاکید کرد و افزود: در برنامه ها و آیین های گرامیداشت این ایام باید جنایت های آمریکا علیه ملت مسلمان ایران اسلامی و همچنین مساله نفوذ دشمنان به شکل مطلوب برای مردم تبیین و بازگو شود.
معاون فرماندار سرپل ذهاب بیان کرد: حفظ هوشیاری، وحدت و مقاومت و ایستادگی رمز پیروزی در برابر دسایس سازمان یافته دشمنان و بدخواهان نظام اسلامی است.
حیدری گفت: بی شک مردم مومن و متدین سرپل ذهاب همانند سالهای گذشته در راهپیمایی یوم الله 13 آبان حضوری پرشور و باشکوه خواهند داشت.
وی ادامه داد: حضور باشکوه مردم در راهپیمایی 13 آبان علاوه بر اعلام وفاداری و تبعیت آنان از آرمان های والای انقلاب تجدید عهدی دوباره با رهبر معظم انقلاب اسلامی است.
سرپل ذهاب با بیش از 85 هزار نفر جمعیت در غرب استان کرمانشاه واقع شده است.