جهش تولید | شنبه، ۲۷ دی ۱۳۹۹

اسامی نهایی کاندیداهای مجلس خبرگان 21 بهمن اعلام می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

اسامی نهایی کاندیداهای مجلس خبرگان 21 بهمن اعلام می‌شود

اسامی نهایی کاندیداهای مجلس خبرگان 21 بهمن اعلام میشود

رئیس ستاد انتخابات مجلس خبرگان رهبری در حوزه انتخابیه کرمانشاه از اعلام اسامی نهایی نامزدهای این مجلس توسط شورای نگهبان در تاریخ 21 بهمن ماه خبر داد.   

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه کرمانشاه، به نقل از کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان کرمانشاه، فضل الله رنجبر با بیان اینکه روز گذشته(10 بهمن) مهلت سه روزه برای ثبت شکایات و اعتراض نامزدهای رد صلاحیت شده مجلس خبرگان رهبری به پایان رسید، گفت: این افراد سه روز فرصت داشتند با حضور در شورای نگهبان به نتیجه رد صلاحیت خود اعتراض کنند.

رنجبر افزود: این شورا از امروز بررسی مجدد پرونده نامزدهای انتخابات مجلس خبرگان رهبری را آغاز و 20 بهمن نتیجه را به ستاد انتخابات کشور اعلام خواهد کرد.

فرماندار کرمانشاه گفت: این ستاد نیز روز 21 بهمن اسامی نهایی افراد تائید صلاحیت شده را به فرمانداری‌های مراکز حوزه انتخابیه خبرگان رهبری اعلام و اسامی منتشر می‌شود.

رنجبر گفت: از 13 نامزد شرکت در انتخابات مجلس خبرگان رهبری در حوزه انتخابیه کرمانشاه تنها 4 نفر آنان توسط شورای نگهبان تائید صلاحیت شدند و این شورا صلاحیت 9 نفر دیگر را رد کرد.

وی نسبت به این مسئله که چه تعداد از افراد رد صلاحیت شده اعتراض و شکایت خود را به شورای نگهبان اعلام کرده‌اند ابراز بی اطلاعی کرد و گفت: شورای نگهبان تنها اسامی افراد تائید صلاحیت شده را به فرمانداری‌ها ارسال می‌کند.

رنجبر با بیان اینکه تبلیغات کاندیداهای نهایی مجلس خبرگان رهبری از روز 22 بهمن آغاز می‌شود، گفت: این افراد به مدت 14 روز و تا ساعت هشت صبح روز ششم اسفند فرصت تبلیغ دارند.

رئیس ستاد انتخابات خبرگان حوزه کرمانشاه در پایان از تشکیل کمیسیونی تحت عنوان نظارت بر تبلیغات انتخاباتی نامزدهای خبرگان رهبری به ریاست استاندار کرمانشاه و با عضویت رئیس کل دادگستری استان، رئیس هیات نظارت بر انتخابات و مدیرکل صداوسیمای مرکز کرمانشاه خبر داد.