رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۲۶ تیر ۱۳۹۸

استاندار کرمانشاه، دکتر روحانی یک فرهیخته کرمانشاهی رابه هیئت دولت افزود - نمایش محتوای خبر

 

 

استاندار کرمانشاه، دکتر روحانی یک فرهیخته کرمانشاهی رابه هیئت دولت افزود

استاندار کرمانشاه، دکتر روحانی یک فرهیخته کرمانشاهی را به هیئت دولت افزود

استاندار کرمانشاه در جلسه شورای اداری، ییس جمهور یک شخصیت فرهیخته و فرزند باکفایت کرمانشاه به نام دکتر امیری را به عنوان معاون پارلمانی به جمع هیئت دولت اضافه کرد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه،در نشست صبح امروز شورای اداری استان که با حضور دکتر امیری معاون پارلمانیاستاندار کرمانشاه، دکتر روحانی یک فرهیخته کرمانشاهی را به هیئت دولت افزود رییس جمهور و نمایندگان استان کرمانشان در مجلس شورای اسلامی برگزار شد، اظهار داشت: کفایت و درایت دکتر امیری پیش از پذیرش مسئولیت جدید، در مجموعه هایی مانند قوه قضاییه و شورای نگهبان به اثبات رسیده است.

در چند سال اخیر هم که ایشان در وزارت کشور حضور داشتند، نقش بسیار مهمی در برگزاری موفق انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری داشتند.

رازانی عنوان کرد: ایشان در دوران پذیرش مسئولیت معاونت پارلمانی رییس جمهور نیز بسیار موفق ظاهر شده اند. در موضوع معرفی سه وزیر پیشنهادی برای کسب رای اعتماد از مجلس شورای اسلامی، باور صاحب نظران بر این بود که ممکن است برخی از وزرا در کسب اعتماد مجلس محترم ناموفق باشند، ولی خوشبختانه هر سه وزیر رای اعتماد گرفتند.

وی ادامه داد: بخشی از این موفقیت در زمینه کسب رای اعتماد به تعامل و همدلی مجلس محترم با دولت مربوط می شود ولی بی گمان بخشی از این توفیق در سایه کفایت و درایت دکتر امیری به عنوان معاون پارلمانی رییس جمهور به دست آمد.

دکتر رازانی ادامه داد: رای اعتماد به 3 وزیر پیشنهادی در بعد بین المللی نیز این پیام را در پی داشت که خوشبختانه تعامل و همراهی خوبی میان دولت تدبیر و امید و مجلس محترم وجود دارد و دولت با اقتدار و یک پشتوانه مناسب سیاست ها و برنامه های کلان کشور در بعد داخلی و بین المللی پیش می برد.