جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ فروردین ۱۳۹۹

استعفای سرمربی را نپذیرفته و از او حمایت کامل خواهیم کرد - نمایش محتوای خبر

 

 

استعفای سرمربی را نپذیرفته و از او حمایت کامل خواهیم کرد

استعفای سرمربی را نپذیرفته واز او حمایت کامل خواهیم کرد

مدیرعامل باشگاه بعثت کرمانشاه گفت: استعفای سرمربی تیم فوتبال بزرگسالان این باشگاه را نمی‌پذیرم و در ادامه نیز حمایت همه جانبه خود را از او ادامه خواهم داد.

افشین حسنی در گفت و گو با خبرنگار سرویس ورزشی ایسنا منطقه کرمانشاه، درباره استعفای سرمربی باشگاه بعثت بعد از باخت مقابل تیم نفت امیدیه اظهارکرد: سرمربی باشگاه بعثت تنها به خاطر ناداوریهای صورت گرفته در این دیدار استعفا داده که من هم استعفای او را نپذیرفته‌ام.

وی ادامه داد: متاسفانه داوری‌های ضعیفی را در سطح لیگ دسته دوم فوتبال کشور شاهدیم که نمونه بازر و آشکار آن در دیدار بعثت کرمانشاه و نفت امیدیه بود که در این دیدار داور بازی در حد و اندازه‌های مسابقات لیگ دسته دو نبود. حسنی خاطرنشان کرد: هر کاری می کردیم گویا باید در امیدیه می‌باختیم، چرا که داور این را می‌خواست.

مدیرعامل باشگاه بعثت کرمانشاه یادآور شد: سرمربی باشگاه بعثت کرمانشاه همچنان مورد تایید و حمایت ماست و به هیچ وجه با استعفای او موافقت نکرده و نمی‌کنم. وی افزود: هم از نظر فنی و هم از نظر برنامه های ارائه شده، شهرام مهرپیما (سرمربی بعثت کرمانشاه) مورد تایید من و شورای فنی باشگاه بعثت است و هم اکنون نیز در کنار بازیکنان تیم در حال آماده سازی آنها برای دیدار هفته پیش روست.

حسنی یادآور شد: روز چهارشنبه هفته جاری، 12 آبان ماه در ورزشگاه انقلاب کرمانشاه با تیم کیمیا فرآیند تهران دیدار خواهیم کرد.

مدیرعامل باشگاه بعثت کرمانشاه گفت: گروه ما در لیگ دسته دو فوتبال کشور یک گروه سخت و دشوار است که تا روز آخر تکلیف تیم‌ها مشخص نخواهد شد چون با یک برد تیم‌ها با بالای جدول و با یک باخت به پایین جدول می‌آیند.

وی خاطرنشان کرد: در هر صورت تیم بعثت کرمانشاه مدعی صعود به لیگ یک است و تا آخرین روز برای دستیابی به این مهم می‌جنگیم.