رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۳۰ تیر ۱۳۹۸

اسکان بیش از 15هزار زائر اربعین حسینی در مراکز اقامتی سپاه کرمانشاه - نمایش محتوای خبر

 

 

اسکان بیش از 15هزار زائر اربعین حسینی در مراکز اقامتی سپاه کرمانشاه

اسکان بیش از 15هزار زائر اربعین حسینی در مراکز اقامتی سپاه کرمانشاه

مسوول اردویی، گردشگری و راهیان نور سپاه نبی اکرم (ص) کرمانشاه گفت: تاکنون بیش از 15 هزار زائر حسینی (ع) در پنج مرکز که اردوگاه های راهیان نور هستند به صورت شبانه اسکان داده شده اند.

سرهنگ علی یوسفی راد روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: همچنین 600 زائر خارجی از کشور ترکیه نیز در اردوگاه های سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه به صورت شبانه اسکان پیدا کرده و مورد پذیرایی قرار گرفتند.

وی ادامه داد: در مجموعه سپاه استان کرمانشاه ظرفیت اسکان برای 20 هزار زائر فراهم شده است که 15 هزار نفر آن در شهر کرمانشاه و پنج هزار نفر نیز در مراکز اقامتی در مسیرهای بین راهی نظیر کنگاور، صحنه و بیستون قرار دارد.

سرهنگ یوسفی راد همچنین با اشاره به موج بازگشت زوار به کشور، گفت: شب گذشته شاهد حضور تعدادی بسیار زیادی از زائران کربلای معلا در کرمانشاه و در مسیر برگشت بودیم به گونه ای که بیش از یک هزار نفر اسکان داده شدند.

مسوول اردویی، گردشگری و راهیان نور سپاه نبی اکرم (ص) کرمانشاه خاطرنشان کرد: علاوه بر اسکان بیش از 15 هزار زائر کربلای معلا، تعداد بسیار زیادی از زائران نیز که تعداد آن ها به ده ها هزار نفر می رسد توسط موکب ها و مراکز اقامتی سپاه مورد پذیرایی قرار گرفته اند.

وی یادآور شد: هم اکنون بیش از یکصد نفر از خادمین زائران حسین (ع) در موکب ها و مراکز سپاه مشغول خدمات رسانی به زوار گرامی هستند.

سرهنگ یوسفی راد در پایان گفت: تا پایان مراجعه زائران کربلا و بازگشت کامل زوار از عتبات عالیات، اردوگاه های سپاه کرمانشاه آمادگی اسکان آن ها را دارد که البته به نظر می رسد تا روزهای سوم و چهارم آذر شاهد بازگشت این افراد باشیم.