جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۴ فروردین ۱۳۹۹

اشتغال 200 کرمانشاهی با اجرای سیستم بازیافت نخاله ساختمانی - نمایش محتوای خبر

 

 

اشتغال 200 کرمانشاهی با اجرای سیستم بازیافت نخاله ساختمانی

بازیافت نخاله ساختمانی

رییس شورای اسلامی شهر کرمانشاه با بیان اینکه آموزش بهداشت و سلامت در راستای مطالبات مردم از مهم ترین اهداف شوراست، گفت: با اجرای سیستم ستاد آموزش بازیافت نخاله های ساختمانی، 200 شهروند کرمانشاهی شاغل شدند.

به گزارش خبرنگار ایرنا، سالار احمدزاده روز سه شنبه در مراسم افتتاح طرح جامع مراقبت های اولیه در حاشیه شهر کرمانشاه که با حضور نمایندگان مجلس برگزار شد، اجرای این طرح در مناطق حاشیه نشین کرمانشاه را اقدامی مثبت از طرف دولت دانست.


وی با بیان اینکه در ماه های اخیر اقدامات مطلوبی در حوزه سخت افزاری، هتلینگ و توریست درمانی توسط دانشگاه علوم پزشکی انجام شده، گفت: شورای شهر کرمانشاه نیز در راستای رفع مشکلات بهداشتی و زیست محیطی تلاش می کند.

به گفته احمدزاده، بررسی و رسیدگی به مشکلات آبشوران، پیشتازی در مسایل جانبی سازمان بازیافت نخاله های ساختمانی و پسماندهای خانگی و تهیه دستگاه های شست و شوی مخازن زباله از جمله اقدامات شورا در راستای رفع مشکلات زیست محیطی است.

رییس شورای اسلامی شهر کرمانشاه افزود: ساخت کلینیک و مراکز آموزشی و بهداشتی در نقاط مختلف شهر کرمانشاه اقدامی ماندگار از سوی دانشگاه علوم پزشکی است.

شهرستان کرمانشاه حدود 900 هزار نفر از جمعیت دو میلیون نفری استان را در خود جای داده که بیشتر جمعیت آن در شهرک های حاشیه ای و کم برخوردار ساکن هستند.