جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۹ فروردین ۱۳۹۹

اصابت 4 گلوله به ملی‌پوش سابق کشتی - نمایش محتوای خبر

 

 

اصابت 4 گلوله به ملی‌پوش سابق کشتی

اصابت 4 گلوله به ملی‌پوش سابق کشتی

دبیر هیات کشتی استان کرمانشاه از اصابت چهار گلوله به ملی‌پوش سابق کشتی در شهرستان صحنه خبر داد.

منصور کیانی در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه کرمانشاه، در این باره اظهارکرد: فریدون قنبری ملی پوش باسابقه کشتی کشور، عصر روز گذشته (دوشنبه 16 آذر ماه) در حالی که مشغول رانندگی در خیابانهای شهر صحنه بود توسط افراد ناشناس مورد اصابت گلوله قرار گرفت.

وی ادامه داد: با توجه به شدت جراحاتی که بر اثر این اصابت گلوله به فریدون قنبری وارد شد، سریعا او را به بیمارستان طالقانی شهر کرمانشاه انتقال می‌دهند.

دبیر هیات کشتی استان کرمانشاه گفت: این ملی پوش سابق کشتی در حال حاضر در بیمارستان طالقانی شهر کرمانشاه بستری است.

دکتر فرشید رییسی رییس بیمارستان طالقانی کرمانشاه نیز در گفت و گو با ایسنا گفت: یک گلوله به کتف چپ، یک گلویه به صورت و دو گلوله به کف دو دست فریدون قنبری اصابت کرده است.

وی گفت: هم اکنون حال قنبری رضایت بخش است.

همچنین فرزاد پورنظری رییس مرکز اطلاع رسانی نیروی انتظامی استان کرمانشاه نیز در گفت‌وگو با ایسنا در این باره اظهارکرد: فریدون قنبری در شهرستان صحنه در حالی که مشغول رانندگی بود مورد اصابت چند گلوله قرار گرفت و بر اثر شدت جراحات راهی بیمارستان شد.

رییس مرکز اطلاع رسانی نیروی انتظامی استان کرمانشاه افزود: نیروی انتظامی بلافاصله تحقیقات خود را برای دستگیری عامل یا عاملان این تیراندازی آغاز کرده و هنوز علت این حادثه مشخص نیست.

به گزارش ایسنا، فریدون قنبری مدال طلای آسیا و جوانان جهان را در کارنامه خود دارد.