سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۸ خرداد ۱۴۰۰

اعتبارات آبشوران و فاضلاب شهری با نوبخت به کرمانشاه می آید - نمایش محتوای خبر

 

 

اعتبارات آبشوران و فاضلاب شهری با نوبخت به کرمانشاه می آید

اعتبارات آبشوران و فاضلاب شهری با نوبخت به کرمانشاه می آید

اعتبارات ویژه برای فاضلاب شهری و آبشوران در سفر نوبخت به کرمانشاه ابلاغ میشود

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، اسد الله رازانی استاندار کرمانشاه از ابلاغ اعتبارات سفر ریاست جمهوری درهفته آینده خبر داد و گفت: این اعتبارات ظرف هفته آینده ابلاغ شده و بلافاصله روند اجرای پروژه ها سفر به سرعت آغاز خواهد شد .

رازانی در ادامه افزود: این سفر کاری به منظور بازدید از پروژه راه آهن و دیگر پروژه های استان و همچنین به منظور تسریع در اجرای پروژه‌های سفر صورت خواهد گرفت.

استاندار کرمانشاه تصریح کرد: مدیریت ارشد استان به منظور آخرین هماهنگی ها و اثربخشی بیشتر این سفر کاری، امروز یک نشست کاری را با حضور مدیران سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور و قسمت تلفیق و سفرهای ریاست محترم‌جمهوری این مجموعه برگزار کرد.

وی نشست مذکور را بسیار راهگشا توصیف کرد و گفت: باتوجه به محدودیت سرجمع اعتبارات عمرانی کشور در سال۹۶،در این نشست توافقاتی با سازمان مدیریت و برنامه ریزی صورت گرفت و به راهکارهایی دست پیدا کردیم تا پروژه های استان دچار کاهش اعتبار نشوند.

دکتر رازنی افزود: همینطور برای تکمیل پروژه فاضلاب کرمانشاه و اجرای کولکتورها و جمع آوری کننده ها و همچنین تکمیل پروژه آبشوران نیز توافقات اولیه ای انجام گرفت که در سفر فردای آقای دکتر نوبخت، قطعیت آن ها اعلام می شود.

استاندار در ادامه افزود: در واقع رایزنی هایی صورت گرفت تا در این سفر بتوانیم اعتبارات بیشتر و بهتری را برای حل مشکلات استان از جمله موضوع فاضلاب کرمانشاه و رودخانه و‌ کانال آبشوران بگیریم. وی همچنین گفت: قول مساعد تخصیص صد درصدی اعتبارات سفر در این نشست دریافت شد.

همچنین مشکل تأمین نقدینگی برای کل پروژه های سفر حل شده است و اعتبارات سفر رئیس جمهور به کرمانشاه ظرف یک هفته آینده ابلاغ خواهند شد. رازانی در ادامه داد: با ابلاغ این اعتبارات اجرای پروژه ها به سرعت آغاز می شود که این موضوع خبری بسیار خوشحال کننده برای مردم استان است.