رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۲ مهر ۱۳۹۸

اعزام بیش از 1000 دستگاه اتوبوس، مینی‌بوس و سواری کرایه به مرز مهران - نمایش محتوای خبر

 

 

اعزام بیش از 1000 دستگاه اتوبوس، مینی‌بوس و سواری کرایه به مرز مهران

اعزام بیش از 1000 دستگاه اتوبوس، مینی‌بوس و سواری کرایه به مرز مهران

مدیرکل حمل و نقل و پایانه‌های استان کرمانشاه از اعزام 1056 دستگاه اتوبوس، مینی بوس و سواری کرایه ناوگان حمل و نقل عمومی برون شهری استان به مرز مهران جهت جابجایی زوار در ایام اربعین خبر داد.

بهمن خسروانی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه کرمانشاه، با اشاره به وجود 300 دستگاه اتوبوس، 1700دستگاه مینی بوس و 1200 دستگاه خودروی سواری کرایه در ناوگان حمل و نقل عمومی برون شهری استان، گفت: با توجه به افزایش تردد زوار در استان ایلام در آستانه اربعین و بویژه در محدوده شهر مهران، پیش از شروع مراسم این روز آمادگی خود را برای ارسال ناوگان حمل و نقل عمومی به این استان اعلام کردیم.

وی اظهار کرد: در فاصله روزهای 28 آبان تا ششم آذرماه، 765 سفر توسط ناوگان حمل و نقل عمومی اعزامی استان کرمانشاه از مبداء استان ایلام به سراسر نقاط کشور انجام شد که طی این سفرها 9482 زائر جابجا شدند.

خسروانی افزود: با افزایش حجم ترددها و اعلام نیاز بیشتر استان ایلام، از تاریخ 7 تا 14 آذرماه 300 دستگاه اتوبوس، 466 دستگاه مینی بوس و 290 دستگاه سواری کرایه جهت جابجایی زوار اربعین در اختیار این استان قرار داده شد.

وی اظهار کرد: با ارسال این تعداد دستگاه اتوبوس، مینی بوس و سواری کرایه به استان ایلام، کار جابجایی 17 هزار و 66 زائر از مبداء ایلام به سراسر کشور انجام شد.