سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۸ فروردین ۱۴۰۰

اعزام دانش آموزان کرمانشاهی به مناطق عملیاتی جنوب طی اسفند امسال - نمایش محتوای خبر

 

 

اعزام دانش آموزان کرمانشاهی به مناطق عملیاتی جنوب طی اسفند امسال

اعزام دانش آموزان کرمانشاهی به مناطق عملیاتی جنوب طی اسفند امسال

مسئول بسیج دانش آموزی سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه از اعزام دانش آموزان کرمانشاهی به مناطق عملیاتی جنوب کشور در قالب اردوهای راهیان نور طی اسفند ماه امسال خبر داد.

سرهنگ محمدرسول اکبری در گفتگو با خبرنگار مهر، از اعزام دانش آموزان کرمانشاهی به مناطق عملیاتی جنوب کشور در قالب اردوهای راهیان نور طی اسفند ماه امسال خبر داد.

وی با اشاره به اعزام دانش آموزان به مناطق عملیاتی غرب کشور، از ۱۰ مهر ماه امسال افزود: این اعزام ها تا پایان سال ۹۵ ادامه دارد.

مسئول بسیج دانش آموزی سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه گفت: طی این مرحله از اعزام دانش آموزان به مناطق عملیاتی، ۳۰ هزار دانش آموز به مناطق عملیاتی غرب کشور اعزام می شوند.

وی، توجه به منویات رهبری و جامه عمل پوشاندن به آن و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در بین نوجوانان و جوانان را از اهداف برگزاری این اردوها اعلام کرد.

سرهنگ اکبری برگزاری این اردوها را به عنوان یک اقدام فرهنگی، موجب واکسینه شدن دانش آموزان در برابر جنگ نرم دشمنان دانست و گفت: این اقدام بزرگ فرهنگی علاوه بر ایجاد ارتباط قلبی دانش آموزان با ارزش های دفاع مقدس می تواند تاثیر زیادی نیز بر روحیه آنان داشته باشد.