جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۴ فروردین ۱۳۹۹

اعزام 1400 مبلغ به نقاط مختلف کرمانشاه در دهه اول محرم - نمایش محتوای خبر

 

 

اعزام 1400 مبلغ به نقاط مختلف کرمانشاه در دهه اول محرم

اعزام 1400 مبلغ به نقاط مختلف کرمانشاه دردهه اول محرم

مدیرکل تبلیغات اسلامی کرمانشاه از برنامه‌ریزی برای اعزام 1400 مبلغ و مبلغه به نقاط مختلف استان در دهه اول محرم خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، حجت‌الاسلام اسماعیل قبادی در گردهمایی طلایه‌داران تبلیغ که در دفتر امام جمعه کرمانشاه برگزار شد، افزود: حدود 600 نفر از مبلغ‌ها و مبلغه‌ها غیرمقیم بوده و از قم به استان کرمانشاه اعزام شده‌اند.

قبادی با بیان اینکه در دهه اول محرم امسال تعداد مبلغان زن اعزامی به نقاط مختلف استان بین 500 تا 600 نفر خواهند بود، گفت: امسال در مجموع برای اعزام 1200 تا 1400 نفر مبلغ و مبلغه به نقاط مختلف استان برنامه‌ریزی شده است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی کرمانشاه در ادامه با بیان اینکه حضور حدود 400 مبلغ در نقاط مختلف استان کرمانشاه می‌تواند منشاء تحولات و آثار خوبی باشد، از مبلغان خواست تا در سخنرانی‌های خود به بیان مسائل روز بپردازند.

قبادی با ابراز تاسف از اینکه استان کرمانشاه در چند مورد از مسائل و مشکلات اجتماعی شاخص شده است، گفت: طلاق، مواد مخدر، بیکاری و قاچاق مواردی هستند که شاخص‌ها نشان از نامطلوب بودن وضعیت آنها در استان دارند.

قبادی از مبلیغن اعزامی به نقاط مختلف استان خواست تا در سخنرانی‌های خود سبک زندگی ایرانی اسلامی و شاخص‌های آن را مطرح کرده و از این طریق در راستای بهبود وضعیت استان از نظر شاخص‌هایی که در آن مشکل داریم، بکوشند.

قبادی با بیان اینکه مبلغان باید به بیان معضلات اجتماعی استان و بیان راهکارهای موجود در راستای رفع این مشکلات بپردازند، گفت: مبلغان باید با تدبیر جوانان را پای صحبتهای خود آورده و به آنها سبک زندگی اسلامی را بیاموزند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی کرمانشاه در ادامه یکی از ویژگی‌های یک مبلغ خوب را سخنرانی کردن بر اساس نیاز مخاطب عنوان کرد و گفت: مبلغین باید مختصر و مفید صحبت کرده و بگونه‌ای سخنرانی کنند که مخاطبین جذب شوند.