رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۱ آبان ۱۳۹۸

اعزام 440 کرمانشاهی به مشهد مقدس - نمایش محتوای خبر

 

 

اعزام 440 کرمانشاهی به مشهد مقدس

اعزام 440 کرمانشاهی به مشهد مقدس

نماینده آستان قدس رضوی در کرمانشاه از اعزام 440 کرمانشاهی به مشهد مقدس برای حضور در جشن میلاد امام رضا(ع) خبر داد.

رضا فرخشاهی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، با اشاره به برگزاری 70 برنامه فرهنگی و مراسم جشن و شادی در دهه کرامت در استان کرمانشاه با عنوان جشن‌های بین اللمی "زیرسایه خورشید"، گفت: تا به امروز که میلاد امام رضا(ع) است عمده برنامه‌ها و جشن‌ها در سطح استان برگزار شده است.

وی تصریح کرد: شاخص‌ترین این برنامه‌ها دیدار خادمان حرم و حضور آنها برای اولین بار در منطقه اورامانات بود که مردم منطقه با شور و شوق فراوانی در این مراسم شرکت کردند.

نماینده آستان قدس رضوی در کرمانشاه به برگزاری مراسم ضیافت رضوی در شب گذشته، شب میلاد امام رضا(ع)، افزود: خادمان حرم به مناطق محروم شهر کرمانشاه رفته و فیش غذای رضوی را توزیع کردند و میهمانان شب گذشته در مسجد آیت الله میبدی میهمان ضیافت رضوی شدند.

فرخشاهی از اعزام 440 نفر به مرقد امام رضا (ع) در روز گذشته خبر داد و اظهار کرد: این افراد به مدت سه روز در مشهد مقدس میهمان بوده و توسط خادمان حرم پذیرایی می‌شوند.

نماینده آستان قدس رضوی در کرمانشاه با اشاره به برگزاری جشن بزرگ رضوی همزمان با میلاد امام رضا(ع)، اظهار کرد: این مراسم جشن ساعت 18 و 30 دقیقه تا 20 و 30 دقیقه امروز(24 مرداد) در محل تالار گل نرگس برگزار می‌شود و شرکت در آن برای عموم آزاد است.

فرخشاهی از تجلیل نخبگان فرهنگی کرمانشاه توسط خادمان حرم خبر داد و اظهار کرد: در این راستا از حاج برات پارسا پور نخبه هیاتی، حسن مرادی نخبه مداح، محمد جواد محبت نخبه شعر و ادبیات و آیت الله عبداللهی نخبه مذهبی و عالم دینی و نیز حاج محمد طالبی نخبه عرصه جبهه و جنگ تجلیل و به آنها نشان خادمی امام رضا(ع) داده شد. جشن‌های بین اللملی "زیر سایه خورشید" که از 10 روز پیش همزمان با میلاد حضرت معصومه (س) در کرمانشاه آغاز شده، امروز (24 مرداد) با برپایی جشن بزرگ رضوی پایان می‌گیرد.