جهش تولید | سه‌شنبه، ۶ خرداد ۱۳۹۹

اعلام شرایط انتخاب کارگزار در زمینه طرح فروش سوخت - نمایش محتوای خبر

 

 

اعلام شرایط انتخاب کارگزار در زمینه طرح فروش سوخت

دبیر کمیسیون برنامه ریزی،هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان، شرایط انتخاب کارگزار در زمینه طرح فروش سوخت به ساکنان روستاهای حاشیه 20 کیلومتری مرز را اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، بهرام فاضلی زاد با اعلام این خبر گفت: شرایط انتخاب کارگزار دارابودن کارت بازرگانی صادرات و واردات در زمینه فرآورده های نفتی، توانمندی تخصصی برای اجرای امور محوله، دارا بودن حسن سابقه، تایید صلاحیت های عمومی و کیفری کارگزاران توسط ارگانها و سازمان های قضایی، امنیتی و انتظامی،داشتن بنیه مالی لازم و کافی برای پرداخت حداقل یک مرحله سود تعیین شده به افراد ذینفع، عدم سوء سابقه فرار مالیاتی و داشتن سایر شرایط مورد نظر شرکت پخش فرآورده های نفتی و فرمانداری های مربوطه می باشد.

مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری، مدارک لازم را جهت ثبت نام فتوکپی اساسنامه، فتوکپی کارت ملی و شناسنامه مدیرعامل و اعضای هیات مدیره به همراه گواهی آخرین وضعیت تغییرات (اصل یا کپی برابر با اصل) در راستای معرفی تعاونی یا شرکت مورد نظر کارگزار برشمرد.

دبیر کمیسیون برنامه ریزی هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان تصریح کرد: ضروری است تعاونی ها وشرکتهای واجدالشرایط مدارک ومستندات خودرا تا تاریخ 19 بهمن ماه سالجاری درشهرستانها به فرمانداریها و در مرکز استان به امور قراردادهای شرکت پخش وتوزیع فرآورده های نفتی منطقه کرمانشاه تحویل نمایند. وی گفت: به درخواست هایی که پس از تاریخ مذکور ارسال گردد، ترتیب اثر داده نخواهد شد