رونق تولید ملی | جمعه، ۲ اسفند ۱۳۹۸

اعلام محدودیت‌ های ترافیکی شب‌ های قدر در کرمانشاه - نمایش محتوای خبر

 

 

اعلام محدودیت‌ های ترافیکی شب‌ های قدر در کرمانشاه

محدودیت‌ های ترافیکی شب‌ های قدر درکرمانشاه اعلام شد

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه محدودیت های ترافیکی شهر کرمانشاه در شب های قدر را اعلام کرد.

سرهنگ غلامرضا امیدی در گفتگو با خبرنگار مهر، از اعمال محدودیت های ترافیکی در مسیرهای منتهی به مساجد شهر کرمانشاه در شب های قدر خبر داد و گفت: بر این اساس میدان آزادی شهر کرمانشاه تا سه راه نواب در دومین و سومین شب از لیالی قدر دارای محدودیت تردد است.

وی با اشاره به آمادگی کامل پلیس راهور جهت خدمات دهی به شهروندان افزود: به منظور پیشگیری از وقوع حوادث دلخراش حضور دستجات عزاداری در معابر عمومی باید با هماهنگی ناجا انجام شود.

رئیس پلیس راهور کرمانشاه حضور تیم‌ های گشت سیار پلیس راهور جهت نظم دهی به ترافیک را از دیگر اقدامات ناجا در ایام عزاداری مولای متقیان(ع) یاد کرد و گفت: پلیس برای برقراری نظم و امنیت از هیچ تخلفی اغماض نخواهد کرد و در ایام باقی مانده ماه مبارک نیز با رانندگان متخلف که اقدام به روزه‌خواری درسطح شهر کنند برخورد خواهد شد.

سرهنگ امیدی از آماده باش پلیس راهور کرمانشاه جهت برگزاری مراسم باشکوه راهپیمایی روز قدس و نیز برپایی نماز عید فطر خبر داد و گفت: در این ایام نیز تدابیر لازم جهت کاهش ترافیک و برقراری نظم اندیشیده شده است.

وی خواستار استفاده شهروندان از وسائل نقلیه عمومی برای حضور در مساجد و تکایا جهت شب‌زنده داری لیالی قدر شد و گفت: پلیس در اماکن پرتردد از جمله مسجد جامع حضور چشمگیر خواهد داشت.

سرهنگ امیدی خواستار رعایت قانون از سوی همشهریان در این ماه مبارک شد و گفت: شهروندان با کاهش حجم ترافیک در آغاز و انتهای روز و نیز خودداری از توقف در محل های غیر مجاز، سد معبر و ایجاد مزاحمت های ترافیکی یاریر‌سان پلیس باشند.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه در پایان یادآور شد: از ساعت ۲۱ امشب نیز از مسیر میدان شهرداری تا مسجد جامع،   نیروهای ستادی و پلیس راهور در آماده باش کامل قرار دارند و محدودیت تردد در این مسیرها اعمال می‌شود.