سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۹ فروردین ۱۴۰۰

آغاز بلیت فروشی اینترنتی جام جهانی کشتی در کرمانشاه از هفته آینده - نمایش محتوای خبر

 

 

آغاز بلیت فروشی اینترنتی جام جهانی کشتی در کرمانشاه از هفته آینده

آغاز بلیت فروشی اینترنتی جام جهانی کشتی در کرمانشاه ازهفته آینده

مسئول کمیته روابط عمومی و اطلاع رسانی جام جهانی کشتی در کرمانشاه گفت: از هفته آینده بلیت فروشی این مسابقات به صورت اینترنتی آغاز می شود.

بهمن اختیاری در گفت و گو با خبرنگار سرویس ورزشی ایسنا منطقه کرمانشاه، اظهار کرد: مسابقات جام جهانی کشتی آزاد سال 2017 در روزهای 28 و 29 بهمن ماه جاری در ورزشگاه امام خمینی (ره) کرمانشاه برگزار می شود.

وی افزود: کار فروش اینترنتی بلیت این مسابقات از هفته آینده آغاز خواهد شد. مسئول کمیته روابط عمومی و اطلاع رسانی جام جهانی کشتی در کرمانشاه در خصوص نرخ این بلیت ها گفت: بر اساس تصمیمات اخذ شده نرخی که برای فروش بلیت این مسابقات در نظر گرفته شده مبلغ 20 هزار تومان است.

اختیاری خاطرنشان کرد: این مسابقات در چهار نوبت (صبح روز 28 بهمن، عصر روز 28بهمن، صبح روز 29 بهمن و عصر روز 29 بهمن) برگزار می شود و نحوه فروش بلیت نیز در این چهار نوبت خواهد بود.

وی تاکید کرد: هیچ تفاوتی در نرخ بلیت ها و جایگاه حضور تماشاگران در سالن امام خمینی (ره) وجود ندارد. مسئول کمیته روابط عمومی و اطلاع رسانی جام جهانی کشتی در کرمانشاه گفت: فروش بلیت را در حد 1500 نفر در هر نوبت برگزاری مسابقات در نظر گرفته ایم و مابقی فضای سالن را برای حضور تیم ها، همراهان و میهمانان ویژه قرار داده ایم.