رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۴ اسفند ۱۳۹۸

آغاز به کار جشنواره موسیقی "مقاومت" کرمانشاه از امروز - نمایش محتوای خبر

 

 

آغاز به کار جشنواره موسیقی "مقاومت" کرمانشاه از امروز

آغاز به کار جشنواره موسیقی "مقاومت"کرمانشاه از امروز

رییس اداره هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه از شروع هشتمین دوره جشنواره موسیقی مقاومت، از امروز (چهارم مهر) خبر داد.

پژمان خسروی‌پور در گفت و گو با خبرنگار سرویس «فرهنگی و هنری» ایسنا منطقه کرمانشاه، با اشاره به برگزاری مراسم افتتاحیه این جشنواره از ساعت 16 امروز در تالار انتظار، گفت: در این جشنواره شش گروه موسیقی شرکت دارند.

وی تصریح کرد: این جشنواره به مدت دو روز(4 و 5 مهر) برگزار خواهد شد و در روز نخست چهار گروه و در روز دوم نیز دو گروه اجرای برنامه خواهند داشت.

خسروی‌پور افزود: در روز نخست این جشنواره گروه "آوا" به سرپرستی ابراهیم احمدی، گروه "آوای کرمانشاه" به سرپرستی «علی احمدی»، گروه "شاهو" به سرپرستی «فرخ یادگاری» و گروه "ارغوان" به سرپرستی «جواد ساجدی» اجرای برنامه خواهند داشت.

وی افزود: در روز پایانی این جشنواره نیز گروه "دالاهو" به سرپرستی «هوشنگ امیریان» و گروه "تنبورنوازان جوان" به سرپرستی «بهزاد مرادی» اجرای برنامه خواهند داشت. خسروی پور «محمد گلریز» را مهمان ویژه این جشنواره عنوان کرد.

رییس اداره هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه ساعت اجرای گروه‌های موسیقی حاضر در این جشنواره را از ساعت 16 تا 20 هر روز عنوان کرد و افزود: ساعت 20 روز پنجم مهرماه نیز اختتامیه این جشنواره برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه این دوره جشنواره غیررقابتی است، گفت: حضور مردم نیز در این جشنواره آزاد است و علاقمندان می‌توانند بصورت رایگان در این جشنواره حضور داشته باشند.