رونق تولید ملی | جمعه، ۹ اسفند ۱۳۹۸

آغاز به کار دوازدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب کرمانشاه - نمایش محتوای خبر

 

 

آغاز به کار دوازدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب کرمانشاه

دوازدهمین نمایشگاه سراسری و بزرگ کتاب کرمانشاه با حضور ۴۰۵ ناشر سراسری رسما آغاز به کار کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، دوازدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب کرمانشاه بعد از ظهر امروز دوشنبه با حضور آیت الله علما، نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرمانشاه، امیرزاده، مشاور اجرایی معاونت فرهنگی وزارت ارشاد و جمعی از مسئولین استانی در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی کرمانشاه واقع در پارک شاهد آغاز به کار کرد.

در این نمایشگاه ۴۱ هزار عنوان کتاب با حضور ۴۰۵ ناشر سراسری به نمایش گذاشته شده است. این نمایشگاه از امروز ۲۴ آبان تا ۲۹ آبان دایر بوده و علاقه مندان می توانند طی روزهای برگزاری صبح ها از ساعت ۹ الی ۱۲ و بعد از ظهرها از ساعت ۱۵ تا ۲۰ از نمایشگاه بازدید کنند.

در این نمایشگاه انتشاراتی های برجسته ای چون چشمه، امیرکبیر، سخن، علمی، نگار، نی، ثالث، مجد، علمی و فرهنگی، سوره مهر و ققنوس حضور دارند. در نمایشگاه دوازدهم از استان کرمانشاه نیز ۹ انتشاراتی شامل سرانه، قانون یار، دیباچه، دینور، کوثر، نشر کرمانشاه، گلچین ادب، دانشگاه آزاد و دانشگاه رازی شرکت کرده اند.

به گفته مسئولین اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه امسال ۷۰۰ میلیون تومان بن برای نمایشگاه سراسری کتاب کرمانشاه در نظر گرفته شده است. در این نمایشگاه برنامه های جنبی دیگری نیز چون رونمایی از کتاب، نقد کتاب، نشست های تخصصی و...برگزار خواهد شد.

در مجموع ۱۷ برنامه جانبی در دوازدهمین نمایشگاه کتاب کرمانشاه برگزار می شود.