رونق تولید ملی | شنبه، ۲۷ مهر ۱۳۹۸

آغاز طرح نظارتی ویژه آغاز سال تحصیلی در قصرشیرین - نمایش محتوای خبر

 

 

آغاز طرح نظارتی ویژه آغاز سال تحصیلی در قصرشیرین

طرح نظارتی ویژه آغاز سال تحصیلی در قصرشیرین آغازشد

رییس اداره صنعت، معدن و تجارت قصرشیرین گفت: طرح ویژه نظارتی بازگشایی مدارس از 15 شهریور تا پایان مهر ماه کار بازرسی از فروشگاه ها و بازارهای عرضه و فروش کیف و کفش و لوازم التحریر را در این شهرستان برعهده دارند.

ایمان بساطی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: هدف از اجرای این طرح مهار بازار مصرف همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید، جلوگیری از هرگونه تخلف احتمالی و برخورد قاطع و قانونی با سودجویان است که توسط سه اکیپ بازرسی بصورت تمام وقت انجام می شود.

وی اظهار کرد: نظارت ویژه بر عرضه کالاها، نصب برچسب قیمت، صدور صورتحساب، نظارت بر نرخ های تعیین شده دفاتر دانش آموزی، ممانعت از فروش اجباری توسط کتابخانه ها و فروشگاههای عرضه لوازم التحریر از جمله محورهای اساسی این طرح است.
بساطی گفت: همچنین با توجه به عدم برگزاری نمایشگاه پاییزه در قصرشیرین شش فروشگاه کار توزیع اقلام اساسی مورد نیاز دانش آموزان شامل کیف، کفش، پوشاک و لوازم التحریر را بصورت فروش فوق العاده برعهده دارند.
وی افزود: فروش فوق العاده این فروشگاهها از 18 تا 28 شهریور ماه و به مدت 10 روز ادامه دارد.
رییس اداره صنعت، معدن و تجارت قصرشیرین با تاکید بر اینکه متخلفان و گران فروشان برابر قانون مجازات می شوند گفت: مردم می توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلفی، موضوع را از طریق سامانه ارتباطی 124 به واحد بازرسی و رسیدگی به شکایات اطلاع دهند.
قصرشیرین در غرب استان کرمانشاه بیش از 27 هزار نفر جمعیت دارد.