رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲۵ مهر ۱۳۹۸

آغاز طرح نظارتی ویژه بازگشایی مدارس از 10 شهریور - نمایش محتوای خبر

 

 

آغاز طرح نظارتی ویژه بازگشایی مدارس از 10 شهریور

آغاز طرح نظارتی ویژه بازگشایی مدارس از 10 شهریور

معاون بازرسی و نظارت اتاق اصناف کرمانشاه از آغاز طرح نظارتی ویژه بازگشایی مدارس از 10 شهریور خبر داد.

رامین پهلوانی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، با اشاره به نزدیک شدن ایام بازگشایی مدارس، از آغاز طرح نظارتی ویژه بازگشایی مدارس از 10 شهریور خبر داد و افزود: این طرح را تا پایان مهر ماه ادامه می‌دهیم.

وی اظهار کرد: اگرچه گشت‌های معمول بازرسی و نظارت اتاق اصناف همواره انجام می‌شود، اما در این ایام همه گشت‌ها را روی اقلام مورد نیاز بازگشایی مدارس متمرکز می‌کنیم و نظارت بر سایر اصناف را شکایت محور می‌کنیم.

به گفته این مسئول، در این ایام هفت اکیپ دو نفره بر بازار کرمانشاه نظارت دارند و به علاوه گشت‌های مشترکی نیز با همکاری سایر بخش‌ها مانند تعزیرات حکومتی و سازمان صنعت، معدن و تجارت انجام می‌شود.

معاون بازرسی و نظارت اتاق اصناف کرمانشاه کیف و کفش، مانتو و شلوار، پوشاک و نوشت‌افزار را در اولویت نظارت‌ها در این ایام دانست.

پهلوانی بر لزوم همکاری خود مردم در نظارت‌ها نیز تاکید کرد و یادآور شد: مردم هرگونه تخلف از جمله نداشتن برچسب قیمت، عدم صدور فاکتور، قیمت نامتعارف و ... را از طریق تلفن 38258840 که تلفن گویای 24 ساعته بازرسی و نظارت اتاق اصناف است، در میان بگذارند. وی ادامه داد: خوشبختانه در بازار بازگشایی مدارس امسال، مشکلی از نظر کمبود کالاها نداریم و آرامش در بازار برقرار است.