سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۸ فروردین ۱۴۰۰

آغاز عملیات اجرایی بهسازی 16 کیلومتر از محور ارتباطی سرپل ذهاب - نمایش محتوای خبر

 

 

آغاز عملیات اجرایی بهسازی 16 کیلومتر از محور ارتباطی سرپل ذهاب

آغاز عملیات اجرایی بهسازی 16 کیلومتر از محور ارتباطی سرپل ذهاب

عملیات بهسازی و مرمت 16 کیلومتر از مسیر ارتباطی 'کل داوود تا پادگان ابوذر' از توابع شهرستان سرپل ذهاب آغاز شد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، مسعود شریفی سرپرست اداره کل راه و شهرسازی استان در حاشیه آغاز عملیات اجرایی این طرح، اعتبار در نظر گرفته شده برای اجرای آن را 20 میلیارد ریال عنوان کرد و گفت: این طرح در گذشته مصوب شده بود ولی به دلیل تامین نشدن اعتبار، عملیات اجرایی آن راکد مانده بود که با تلاش های مسوولان و با حضور معاونان وزیر راه و شهرسازی در هفته گذشته، اعتبار مورد نیاز آن تامین شده است.

نماینده مردم قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب در مجلس شورای اسلامی نیز اظهار داشت: بسیاری از راه های این شهرستان ها تخریب شده و نیازمند مرمت و بهسازی است که در سفر معاونان وزیر راه با بازدیدهای میدانی صورت گرفته ، تامین اعتبار مورد نیاز برای بهسازی این مسیرها در دست اقدام است.

فرهاد تجری افزود: مرمت و بهسازی محور بخش قلعه شاهین از مهم ترین اولویت های کاری در حوزه راه سرپل ذهاب است که با مساعدت وزیر راه و تامین اعتبار لازم ، با انتخاب پیمانکار بومی ، عملیات اجرایی آن اکنون آغاز شده است.

این نماینده مجلس از محورهای رشد و توسعه در هرمنطقه ای را در گرو افزایش و بهبود زیرساخت های آن توصیف کرد و گفت: توسعه راهها و حمل و نقل یکی از مهمترین اولویت های کاری برای ارایه خدمت شایسته به مردم حوزه انتخابیه است.

حیدری فرماندار سرپل ذهاب هم در ادامه اظهار داشت: حمایت و همکاری مردم بومی یکی از شرایط مهم در سازندگی و تسریع در امر خدمت رسانی است که امیدست مردم بخش قلعه شاهین نهایت همکاری را در این طرح داشته باشند تا هرچه سریع تر شاهد افتتاح و بهره برداری آن باشیم.