جهش تولید | جمعه، ۳ بهمن ۱۳۹۹

آغاز همایش فرصت‌های سرمایه‌گذاری در استان کرمانشاه - نمایش محتوای خبر

 

 

آغاز همایش فرصت‌های سرمایه‌گذاری در استان کرمانشاه

همایش فرصت‌های سرمایه‌گذاری در استان کرمانشاه آغاز بکارکرد

همایش فرصت‌های سرمایه‌گذاری در استان کرمانشاه با حضور جمعی از مسئولین کشوری، سفرا و فعالین اقتصادی کشورهای همسایه آغاز بکار کرد.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، این همایش با حضور سید حسین میرشجاعیان معاون وزیر اقتصاد و دارایی، محمدرضا فیاض معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت، استاندار کرمانشاه، سفرای هندوستان و افغانستان، رایزن اقتصادی پاکستان، نمایندگان اتاق های بازرگانی بغداد، دیالی و سلیمانیه عراق و جمعی از فعالین اقتصادی کشورهای خارجی، از صبح امروز(22 آذر) در سالن اجتماعات اتاق بازرگانی کرمانشاه آغاز بکار کرد.

علاوه بر سخنرانی مسئولین در افتتاحیه این همایش، پنل های تخصصی صنعت، معدن و تجارت- زیرساخت و خدمات- کشاورزی، باغداری، دامپروری، طیور و صنایع تبدیلی- گردشگری و توریسم نیز تدارک دیده شده است.

عصر امروز نیز قرار است نمایشگاه توانمندیهای تولیدی و صادراتی استان در محل دایمی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان گشایش یابد. در این نمایشگاه سه روزه در قالب 70 غرفه توانمندیهای تولیدی و صادراتی استان در بخش های صنایع غذایی، صنایع دارویی، صنایع کشاورزی، صنایع شیمیایی، صنایع دستی، صنایع ساختمانی و فولاد و ... به معرض نمایش گذاشته خواهد شد.

نشست سفرای خارجی با فعالان اقتصادی و نشست B2B تجار عراقی با فعالان اقتصادی از برنامه‌های روز دوم همایش فرصت‌های سرمایه‌گذاری در استان کرمانشاه است.

مسئولین استان کرمانشاه در پی آنند در این همایش و نمایشگاه، فرصت های سرمایه گذاری در استان در حوزه های مختلف را به میهمانان معرفی کنند تا از این طریق سرمایه گذاری های جدیدی در استان شکل گیرد.