سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۸ فروردین ۱۴۰۰

آغاز پروژه اتصال بلوار ارتش به سراب قنبر بزودی - نمایش محتوای خبر

 

 

آغاز پروژه اتصال بلوار ارتش به سراب قنبر بزودی

پروژه اتصال بلوار ارتش به سراب قنبر بزودی آغاز میشود

استاندار کرمانشاه گفت: بر اساس توافقی که با ارتش جمهوری اسلامی حاصل شده  بزودی اجرای پروژه اتصال بلوار ارتش به سراب قنبر آغاز می‌شود.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)منطقه کرمانشاه، ابراهیم رضایی بابادی در دیدار با معاون مهندسی نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران اظهار کرد: با توافق انجام شده امکان امتداد بلوار ارتش از محوطه پادگان شهید سروران کرمانشاه و وصل آن به بلوار سراب قنبر فراهم شده و به سرعت عملیات اجرایی این پروژه مهم آغاز می شود.

وی با بیان اینکه مردم بزودی اثرات این توافق ارزشمند را لمس خواهند کرد عنوان کرد: ترافیک موجود در این مسیر بسیار زیاد است و مردم سال هاست منتظر رفع این معضل هستند.

رضایی بابادی در ادامه  گفت: ارتش خدمتگذار مردم است و مردم نیز حامی ارتش هستند و یک ارتباط ناگسستنی میان این دو برقرار است.

 معاون مهندسی نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران نیز اظهار کرد: خوشبختانه توافقات لازم برای عبور بلوار ارتش از پادگان شهید سروران صورت گرفته که این نشانگر حسن نیت مدیریت ارشد استان است.

امیر مسعود باقری افزود: طی مدت کوتاهی هماهنگی های لازم انجام گرفته و مشکل خاصی بر سر راه انجام این پروژه نیست و بزودی اجرای آن آغاز می شود.

وی در ادامه وحدت میان مدیران اجرایی استان را ستودنی دانست و گفت: خوشبختانه امروزه هماهنگی خوبی میان مسئولین ارشد استان و مجموعه شهرداری وجود دارد که باید از این فضا برای تسریع در اجرایی کردن طرح ها و پروژه ها بهره گرفت.

معاون مهندسی نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران همچنین عنوان کرد: خوشبختانه توافقات خوبی میان شهرداری و ارتش در زمینه عقب نشینی برخی پادگان های نظامی در خیابان های اصلی سطح شهر صورت گرفته است که بزودی اجرایی می شود.