رونق تولید ملی | دوشنبه، ۵ اسفند ۱۳۹۸

اغلب قهرمانان و ورزشکاران ملی دانشجوی دانشگاه آزاد هستند - نمایش محتوای خبر

 

 

اغلب قهرمانان و ورزشکاران ملی دانشجوی دانشگاه آزاد هستند

اغلب قهرمانان و ورزشکاران ملی دانشجوی دانشگاه آزادهستند

رییس دبیرخانه هیات امنای دانشگاه‌های آزاد استان کرمانشاه گفت: اغلب قهرمانان و ورزشکاران ملی دانشجوی دانشگاه آزاد هستند.

به گزارش ایسنا منطقه کرمانشاه،سیروس محبی در دومین جلسه شورای ورزش استان در خصوص ورزش در دانشگاه آزاد اسلامی گفت: در روزهای و ماه های گذشته در عرصه های مختلف بین المللی خبرهای خوبی از ورزش کشور به گوش می رسد و هنوز ادامه دارد که این نشان از توانایی و روحیه قهرمانی در جوانان ما در امر ورزش دارد که راه خود را به سوی فتح قله های ورزش پیدا کرده اند. وی ادامه داد: خوشبختانه از زمان روی کار آمدن دولت تدبیر و امید موفقیت های ورزشی در سطوح بالای ملی و بین المللی در قالب تیم های ملی و دانشگاهی بسیار چشمگیر بوده است.

رییس دبیرخانه هیات امنای دانشگاه های آزاد اسلامی استان کرمانشاه با اشاره به حمایت دانشگاه آزاد از ورزشکاران، گفت: تحصیل بیشتر دانشجویان قهرمان در رشته های مختلف این دانشگاه مبین این مهم است.

دکتر حسن صفی خانی رییس شورای ورزش استان کرمانشاه نیز با تشکر از حمایت های رییس دانشگاه آزاد اسلامی استان و رییس دبیرخانه هیات امنای استان از ورزش دانشگاه اظهارکرد: همبستگی، همدلی و هماهنگی بین مسئولان ورزش واحدها و مراکز استان در یک سال گذشته باعث شده تا برگزاری مسابقات بدون تنش و با تعامل و دوستی برگزار شود.

وی افزود: نتیجه این همدلی کسب مقام قهرمانی تیم والیبال آقایان، کسب مقام سومی تیم هندبال آقایان در کشور و همچنین کسب مقام های متعدد در دیگر رشته های ورزش های انفرادی بوده است