جهش تولید | چهارشنبه، ۶ اسفند ۱۳۹۹

افتتاح اولین کلینیک دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه - نمایش محتوای خبر

 

 

افتتاح اولین کلینیک دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه

افتتاح کلنیک

کلینیک بیمارستان امام خمینی(ره) کرمانشاه به عنوان اولین کلینیک از مجموعه کلینیک‌های دانشگاه علوم‌پزشکی کرمانشاه با حضور رییس و جمعی از مسئولین دانشگاه، امروز (19 بهمن) افتتاح شد.

دکتر حسین کریم رییس دانشگاه علوم‌پزشکی کرمانشاه در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه کرمانشاه، اظهار کرد: این کلینیک به عنوان اولین کیلنیک از مجموعه کلنیک‌های دانشگاه است که شامل 16 بخش تخصصی از جمله چشم، گوش، حلق و بینی، پوست و مو، زنان و زایمان و روانپزشکی می‌باشد.

وی تصریح کرد: در این کلینیک بهترین خدمات‌دهی به بیماران با تعرفه دولتی و سیستم نوبت‌دهی الکترونیک خواهد بود.

کریم همچنین از افتتاح بخش دیالیز این بیمارستان با 16 تخت خبر داد و اظهار کرد: برای افتتاح این دو مجموعه در بیمارستان امام خمینی(ره) اعتباری بالغ بر یک میلیارد و 200 میلیون تومان هزینه شده است.

وی افزود: طی یک سال آینده نیز به ترتیب کلینیک‌های دیگر بیمارستانهای دانشگاه از جمله کلینیک بیمارستان فارابی که استارت کار زده شده و قرار است بازسازی جدید بر روی آن صورت گیرد، کلینیک "مادر و کودک" که دو بیمارستان امام علی (ع) و بیمارستان طالقانی را پوشش می‌دهد و نیز کلینیک بیمارستان معتضدی و کلینیک بیمارستان امام رضا(ع) که تقریبا بزرگترین کلینیک کشور خواهد بود، راه‌اندازی می‌شود.