جهش تولید | شنبه، ۹ فروردین ۱۳۹۹

افتتاح بزرگترین پل استان کرمانشاه در شهرستان پاوه - نمایش محتوای خبر

 

 

افتتاح بزرگترین پل استان کرمانشاه در شهرستان پاوه

بزرگترین پل استان کرمانشاه درشهرستان پاوه افتتاح شد

بزرگترین پل استان کرمانشاه به طول 160 متر و عرض 12 متر در منطقه دوآب شهرستان پاوه با 110 میلیارد ریال اعتبار روز دوشنبه با حضور استاندار کرمانشاه به بهره برداری رسید.

به گزارش خبرنگار ایرنا به هنگام افتتاح این پل که به نام شهدای سیروان نام گذاری شده استاندار کرمانشاه این پروژه را در راستای تداوم خدمات نظام و دولت به مردم منطقه دانست و گفت: با همت دولت تدبیر و امید این خدمات سرعت بیشتری گرفته است.


ابراهیم رضایی بابادی افزود: پروژه های در حال اجرا در استان و شهرستان پاوه با تأمین اعتبار لازم توسط دولت تدبیر و امید با سرعت و دقت بیشتری در حال اجراست که امیدواریم با به ثمر رسیدن این طرح ها شاهد شکوفایی اقتصادی هرچه بیشتراستان باشیم.

استاندار کرمانشاه به استعداهای شهرستان پاوه در بخش های مختلف گردشگری، شیلات، تجارت، کشاورزی و باغداری اشاره کرد و گفت: با وجود آب کافی در منطقه و بازارچه های مرزی امیدواریم با توسعه این بخش ها شاهد اشتعال بیشتر و توسعه و رونق اقتصادی منطقه باشیم.

رضایی بابادی افزود: در حال برنامه ریزی برای بالفعل کردن استعدادها و پتانسیل های شهرستان پاوه هستیم تا ضمن ایجاد اشتغال موجب رونق اقتصادی و توسعه همه جانبه شهرستان واستان شویم.

در ادامه این مراسم پل شهدای سیروان به طول 160متر وعرض 10/12 متر و ارتفاع 20 متر و پل شهدای پاوه رود به طول 36 متر و عرض 8/9 و ارتفاع 15 متر به بهره برداری رسید.

به هنگام افتتاح این دو پل که با حضور فرمانده مرزبانی استان کرمانشاه، معاون امور عمرانی استانداری، فرماندار و مسوولان شهرستان پاوه حضور داشتند طی مراسمی از خانواده های شهدای سیروان و پاوه رود با اهدای هدایایی قدردانی شد.

پل شهدای سیروان و پل پاوه رود در 25 کیلومتری شهر پاوه و 15 کیلومتری شهر نوسود قرار دارند.