رونق تولید ملی | جمعه، ۲۸ تیر ۱۳۹۸

افتتاح راه‌آهن کرمانشاه با چند هفته تأخیر نسبت به وعده مسئولان - نمایش محتوای خبر

 

 

افتتاح راه‌آهن کرمانشاه با چند هفته تأخیر نسبت به وعده مسئولان

استاندار کرمانشاه از افتتاح راه‌آهن کرمانشاه با چند هفته تاخیر نسبت به قول قبلی مسئولان، یعنی پایان فروردین ۹۶ خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، اسدالله رازانی امروز جمعه در بازدید از پروژه راه آهن کرمانشاه گفت: رئیس جمهور محترم شخصا پیگیر تسریع در به بهره برداری راه آهن کرمانشاه هستند.

وی افزود: ایستگاه راه آهن کرمانشاه از نظر حجم کار در زمان ساخت و اجراء، بزرگترین ایستگاه راه آهن در تاریخ صنعت ریلی کشور است.

استاندار کرمانشاه تسریع کرد: بالغ بر ۸۳ هکتار محوطه و بالغ بر ۳۶هزار متر مربع زیربنای ابنیه در حال ساخت ایستگاه راه آهن کرمانشاه است که یک رکورد محسوب می شود.

وی ادامه داد: ایستگاه راه آهن کرمانشاه بالاترین مشخصات فنی را از نظر طراحی و اجرای سازه، تاسیسات مکانیکی و برقی دارا است.

رازانی تصریح کرد: ایستگاه تشکیلاتی(صنعتی) راه آهن کرمانشاه، کل صنعت ریلی منطقه غرب کشور را از نظر تعمیرات و سرویس دهی لوکوموتیوها و ‌واگنها تحت پوشش قرار خواهد داد.

وی تاکید کرد: مردم عزیز استان یقین بدانند که ایستگاه راه آهن کرمانشاه در دولت تدبیر و امید به بهره برداری می رسد.

استاندار کرمانشاه با اشار به بارندگی های اخیر در استان گفت: بارندگی های اخیر وقفه ای کوتاه در روند پیشرفت پروژه به وجود آورد و تنها با چندهفته تأخیر نسبت به قولی که به مردم استان داده بودیم، قطار به کرمانشاه خواهد رسید.

وی خاطرنشان کرد: تابلوی شمارش معکوس برای افتتاح راه آهن کرمانشاه در مبدأ ورودی ایستگاه راه آهن نصب خواهد شد.

به گزارش خبرنگار مهر، استاندار و مسئولین استان کرمانشاه پیش از این قول پایان فروردین ۹۶ را برای افتتاح راه آهن کرمانشاه داده بودند.